Przejdź do treści

Nowy dom kupiony dla syna

Syna zawsze wychowywałem w taki sposób, by szanował wszystkich ludzi. Chciałem, żeby wyrósł na porządnego człowieka i osiągnąłem ten cel. Nauczyłem syna niezależności i poszedł w moje ślady. Kiedy ukończył studia z wyróżnieniem, to postanowiłem go nagrodzić za wszystkie starania.

Kupienie synowi dużego domu w Lublinie

domy w lublinieSyn otworzył własną działalność i powoli ją rozkręcał. Dopiero zaczynał i nie miał jeszcze swoich pieniędzy, żeby kupić własny dom. Skoro chciałem syna nagrodzić, to kupienie dla niego domu było najlepszym pomysłem. Syn firmę otworzył w Lublinie i wiedziałem, że nie zamierzał w przyszłości opuszczać tego miasta. Mogłem więc działać i rozejrzeć się, czy były dostępne nowe domy w Lublinie na sprzedaż. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, gdzie pracował mój przyjaciel. Poprosiłem go, aby znalazł dla mojego syna jakiś piętrowy dom a on obiecał pomóc. Jak się okazało, był dostępny taki dom, który został wybudowany stosunkowo niedawno i jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Taka oferta zdecydowanie mnie interesowała, dlatego pojechałem, by obejrzeć dom. Posesja była dość duża i do domu należał piękny ogród, co na pewno spodoba się mojemu synowi. Dom zdecydowanie spełniał moje oczekiwania i zdecydowałem się go kupić. Odkładałem przez lata pieniądze dla syna, które teraz mogłem zainwestować wo dom dla niego. Syna o prezencie poinformowałem dopiero, jak już załatwiłem wszystkie formalności i odebrałem klucze. To był najlepszy w życiu prezent, jaki dostał mój syn.

Syn sam urządził sobie wszystkie pomieszczenia i okazało się, że miał dobry gust. Wybrał nowoczesne meble i wszędzie wyglądało ładnie. Syn zamieszkał dość blisko mnie i dzięki temu mogłem się z nim często spotykać. Z firmą szło mu coraz lepiej, co mnie cieszyło.