Przejdź do treści

Nowoczesny obraz w salonie

Byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ udało mi się zrealizować jedno z najważniejszych marzeń a było nim własne mieszkanie. Wszystko osiągnęłam samodzielnie i z tego najbardziej byłam dumna. Mieszkanie urządziłam sobie zgodnie z własnym gustem.

Otrzymanie w prezencie nowoczesnego obrazu 

nowoczesne obrazy do salonuPostanowiłam zorganizować parapetówkę dla znajomych, ponieważ obiecałam pokazać im swoje mieszkanie. Moja kumpela Olka od razu zapytała mnie, co chciałabym dostać w prezencie. W sumie to miałam wszystko, ale jak byłam raz na zakupach, to widziałam tam nowoczesne obrazy do salonu i jeden szczególnie mi się spodobał. Na dodatek idealnie pasowałby mi na głównej ścianie. Powiedziałam o tym Olce i nawet opisałam dokładnie jak wyglądał ten obraz. Tak bardzo mi się spodobał, że zapamiętałam prawie wszystkie szczegóły. Na dodatek był w pięknej futurystycznej ramce i całość prezentowała się niesamowicie. W pokoju miałam nowoczesne meble i sprzęt, więc ten oraz nadawał się idealnie. Olka od razu mi powiedziała, że dostanę go od niej w prezencie i nawet zapytała, czy pójdę razem z nią do tego sklepu, bo chciała mieć pewność, że wybierze ten konkretny obraz. Ucieszyłam się i w najbliższy weekend wybrałam się z nią do tego sklepu. Dostępnych tam było wiele nowoczesnych obrazów, jednak ten konkretny podobał mi się najbardziej. Od razu po powrocie do domu zawiesiłam obraz na ścianie. Lepszego efektu nie mogłam się spodziewać. Pasował wręcz perfekcyjnie.

Impreza, którą zorganizowałam dla znajomych była bardzo udana. Dostałam mnóstwo przydatnych prezentów do mieszkania, które zdecydowanie wykorzystam. Mieszkanie wszystkim się spodobało a w szczególności sposób, w jaki je urządziłam. Wszędzie było modnie i nowocześnie. Miałam bardzo dobry gust.