Przejdź do treści

Nowe lajki na ig

Życie w blasku fleszy jest kuszące dla wielu osób, a od kiedy pojawiły się media i portale społecznościowe, to stało się to jeszcze bardziej dostępne dla przeciętnego człowieka. Dziś konto na instagramie ma kilkadziesiąt milionów ludzi.

Po co są polubienia na instagramie?

lajki na igDziś niemalże każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony otoczeniu, gdyż od wizerunku wiele zależy. Kiedyś robiło się to na żywo, a dziś można to robić nie wychodząc z domu, gdyż pozwalają na to portale społecznościowe, w których każdy może być kimś. W sieci nie ma możliwości weryfikacji, czy wklejając zdjęcie w luksusowym samochodzie, faktycznie jest on nasz, zatem łatwo manipulować. Nie mniej jednak w większości przypadków, użytkownicy kont społecznościowych ograniczają się do „upiększania” swoich zdjęć, w celu zebrania większej ilości polubień. Jednym z czołowych portali, służących do umieszczania ciekawych zdjęć jest instagram, który dziennie odwiedza nawet kilkanaście milionów ludzi. Wyszukiwarka na tym portalu działa identycznie jak pozostałe wyszukiwarki internetowe, czyli pozycjonuje zdjęcia, na podstawie poszczególnych zmiennych. Dlatego też liczą się lajki na ig, ponieważ wpływają na pozycję w wyszukiwarce, a przez to ilość osób odwiedzających konkretny profil. Rozwinięte profile, na których jest dużo obserwujących osób, a liczba wyświetleń sięga kilkuset tysięcy dziennie, mają szanse na spore zarobki ze strony reklamodawców, zatem jest się o co bić. Im więcej serduszek pod zdjęciem, tym większa popularność.

Jeżeli chcemy szybko zwiększyć ilość polubień czy nawet osób obserwujących nasze konto na instagramie, to można je kupić. W sieci prężnie działa wiele firm, legalnie zajmujących się takimi produktami. Jest to na pewno dobry sposób na szybki start każdego konta.