Przejdź do treści

Nowa era lakierów do paznokci – lakiery hybrydowe

Wizytówką każdej kobiety (choć nie tylko) są piękne i zadbane dłonie. Wiadomo także, że nic nie poprawia ich wyglądu tak, jak dobrze wykonany manicure, który przyciąga spojrzenie i świetnie wygląda na zadbanej, kobiecej dłoni.

Lakiery hybrydowe świetnym sposobem na trwały manicure

lakier hybrydowyPomalowane paznokcie u dłoni u kobiet nie dziwią już praktycznie nikogo. Większość z przedstawicielek płci pięknej praktycznie cały czas posiada na swoich paznokciach lakier, który często idzie także w parze z kolorowymi naklejkami czy wzorkami. Ostatnim hitem wśród produktów do paznokci stał się lakier hybrydowy. Technologia i specyfika tych lakierów pozwala przede wszystkim na uzyskanie trwałości, której u zwykłych lakierów starego typu można szukać na próżno. Prawidłowe nałożenie lakieru hybrydowego na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia (między innymi odtłuszczoną i nieco zmatowioną) pozwala uzyskać trwały manicure, który będzie idealnie wyglądał do nawet 3 tygodni od momentu jego aplikacji. Wszystko to za sprawią utwardzania lakieru hybrydowego w specjalnej lampie, która powoduje, że jest on odporny na odpryski i działanie szkodliwych substancji, z którymi kobiece dłonie mają do czynienia chociażby podczas zmywania naczyń czy innych obowiązków domowych. Świetną wiadomością w przypadku tego typu lakierów jest to, że nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby wykonywać je samemu w domu – zarówno sobie, jak i koleżankom. Wystarczą jedynie odpowiednie i profesjonalne produkty, a paznokciowe SPA możemy mieć we własnych czterech kątach.

Lakiery hybrydowe wymagają dość sprawnego operowania pędzlem i szerokiego sposobu o tym, jak ich używać – nie warto się jednak tym zrażać, ponieważ jak to mówią „ćwiczenia tworzą mistrza” i trochę wprawy sprawi, że będziemy mogły cieszyć się pięknymi paznokciami na długi czas – bez obawy o ich trwałość czy odpryski.