Przejdź do treści

Nowa drukarnia offsetowa w mieście

Ostatnio w moim mieście została otworzona nowa drukarnia. Wprawdzie w mieście, w którym mieszkam, a jest nim przepiękny Kraków jest wiele drukarni, ale ta drukarnia, jest to drukarnia inna niż wszystkie, ponieważ jest to drukarnia offsetowa.

Drukarnia offsetowa i potrzebne usługi

drukarnia offsetowaJa bardzo często korzystam z usług drukarni, ponieważ na uczelnię bardzo często potrzebny mi jest druk książek. Ja sam nie wiedziałem na początku o tym, że w moim mieście została otworzona nowa drukarnia, ale powiedział mi o tym mój dobry kolega. Powiedział mi, że właśnie na jego osiedlu została dopiero co otworzona ta drukarnia i że ma rewelacyjne ceny. Oprócz tego, że ma rewelacyjne ceny, to jeszcze do druku używa wysokiej jakości materiałów. Nie wiedział on tego ze słyszenia, ale z doświadczenia, ponieważ zrobił on sobie u nich druk folderów. Pokazał mi nawet owe foldery i rzeczywiście były one na prawdę bardzo, ale to bardzo dobrej jakości. Ten kolega wielokrotnie w różnych drukarniach drukował sobie foldery i foldery wydrukowane w innych drukarniach na tle folderu wydrukowanego w tej nowej drukarni wyglądały, co tu dużo mówić po prostu blady. Postanowiłem sam skorzystać z usług tej drukarni i postanowiłem zrobić sobie w tej drukarni druk katalogów. Takie katalogi były mi potrzebne na uczelnię, więc chcąc czy nie chcąc gdzieś musiałem je wydrukować. Z jakości wydrukowanych katalogów jestem na prawdę zadowolony. Ewidentnie widać, że w tej drukarni używają na prawdę bardzo wysokiej jakości papierów.

Do tego ceny są na prawdę w porządku, nie jest drożej niż w innych krakowskich drukarniach, a jakościowo jest po prostu o niebo lepiej. Teraz ja zawsze każdemu polecam tą drukarnię, bo jest warta polecenia. W innych krakowskich drukarniach często robią coś po tak zwanych ” łebkach „, a tu wszystko zawsze jest starannie zrobione.

Więcej na ten temat wie Drukarnia Luxor