Przejdź do treści
projektowanie wnętrz sklepów

Nasz odnowiony dom i nowo zaprojektowany sklep

  • przez

Mieszkam obecnie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o to czym się zajmuje to obecnie prowadzę biuro projektowe. Nie jestem architektem wnętrz, ale jedynie pomagam prowadzić właśnie takie biuro.

Skorzystaliśmy z nowoczesnego projektowania sklepu

projektowanie wnętrz sklepówProjektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, ale trochę brakowało mi pewności tego czy dam faktycznie radę. Jak widzicie – zrealizowałam częściowo, moje marzenie. Aby pracować jako projektant wnętrz, trzeba mieć kilka dobrych umiejętności. Osoby, które mają wizję i potrafią ją faktycznie zrealizować. Nasze biuro ma bardzo wysoką ofertę i niezwykle szeroką. Nie tylko pomagamy w projektowaniu mieszkania, ale także mamy w wyborze nowoczesne projektowanie wnętrz sklepów i skorzystaliśmy z tej opcji. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że sama skorzystam z naszych usług. Naszego biura. Aranżacje wnętrz pomaga znacznie wydobyć korzyści z danego mieszkania, danego domu. Tak też było i w naszym wypadku. Z dosyć jaskrawego, ciemnego domu, stworzyliśmy wspólnie z przyjaciółmi z naszego biura, dom dosłownie idealny. Jasny, przestronny, bardzo przyjazny i odpowiadający naszej rodzinie. Dodatkowo zainwestowaliśmy w światła główne i boczne. Moi znajomi nauczyli mnie, że oświetlenie ma naprawdę bardzo duże znaczenie. Zwłaszcza wtedy, gdy mamy duże mieszkanie, duży dom. Sprawa kolejna. Mamy bardzo dużą rodzinę a co za tym idzie? Mało miejsca. Dokładnie tak. Można powiedzieć, że bardzo mało miejsca. Zwłaszcza z tytułu posiadania po prostu dużej liczby rzeczy.

Musieliśmy przeorganizować nieco wszystko. Niejako stworzyć po prostu bardziej funkcjonalne miejsca, które mogłyby by nam posłużyć. Moi przyjaciele zaproponowali żebyśmy zainwestowali w szafy wnękowe i to była dobra opcja