Przejdź do treści

Najlepszy wybór wśród oświetlenia Italux

 

Planuję kupić nową lampę do mojego salonu. Poszukuję klasycznego oraz eleganckiego oświetlenia, które będzie idealnie komponować się z całym wystrojem wnętrza i które będzie dobrze oświetlać wszystkie, nawet najgłębsze zakamarki pokoju. Po wielu poszukiwaniach znalazłam ciekawe propozycje od marki Italux.

Oświetlenie do salonu marki Italux

italux lybraMarka Italux od wielu lat dostarcza oświetlenie do domów wielu ludzi z całej Polski i Europy. Zaopatrują oni sklepy oświetleniowe, sieci marketów, biura architektoniczne i projektantów. W swojej ofercie posiadają wiele linii, w których oferowane produkty są wysokiej jakości i o wielu najróżniejszych kształtach. Moją uwagę przykuły lampy z serii Italux Lybra, które charakteryzują się mleczno białym kolorem i ciekawym projektem. Olbrzymi żyrandol pasować będzie z pewnością do większych salonów, w których przeważają stonowane i pastelowe barwy. Wykonany jest on ze stopu metali i wykorzystuje żarówki klasyczne lub ledowe. W tej serii dostępne są dwa żyrandole, jedna lampka na stolik nocny lub półkę oraz lampa na ścianę. Zastanawiam się nad zakupem jednej z lamp sufitowych oraz tej na stolik. Dzięki nim będę mogła stworzyć w salonie niesamowity klimat i uniknę kupowania kilku różnych lamp do tego samego pomieszczenia, co z pewnością nie wyglądałoby zbyt korzystnie. Oświetlenie marki Italux jest bardzo nowoczesne i pasuje do większości modernistycznie urządzonych wnętrz. Kosztuje nieco więcej niż to, które kupić możemy w dużych sklepach z meblami i oświetleniem, ale taka elegancja i wystrój są warte każdej ceny.

Wybór lampy nie jest łatwy. Sklepy zasypują nas najróżniejszymi propozycjami – od tych całkowicie prostych po bardzo dekoracyjne i w zawiłych kształtach. Dla mnie lampa musi głównie dobrze oświetlać pomieszczenie, w którym się będzie znajdować, jednak wygląd również jest ważny. Mogę zapewnić, że produkty marki Italux spełniają oba te warunki.