Przejdź do treści

Najlepszy sklep dla plastyków

 

Ostatnio przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Bardzo chciałam żeby było urządzone tak jak ja chciałam. Jednak nie mogłam znaleźć takich dodatków jakie chciałam. A było to dla mnie dosyć ważne. Ja jestem osobą uzdolnioną plastycznie. 

Zakup lakieru do robienia dekoracji

lakier do decoupageDlatego też doszłam do wniosku, że przecież część dekoracji mogę wykonać sama. Zawsze tak robiłam. A niedawno odkryłam coś takiego jak decoupage i jestem tą metodą zafascynowana. Wiedziałam, że moim nowym mieszkaniu będzie dużo takich elementów. A szczególnie w łazience. Wiedziałam kiedyś w ten sposób zaaranżowaną łazienkę w internecie i bardzo mi się spodobało. Wiedziałam, że nikt z moich bliskich nie będzie miał czegoś takiego. I tym samym wnętrze mojego mieszkania będzie oryginalne i niepowtarzalne. Musiałam kupić tylko nowy lakier do decoupage bo stary skończył mi się jakiś czas temu. Zresztą wcześniej używałam białego lakieru. A teraz chciałam kupić bezbarwny. Taki byłby po prostu najlepszy do tych dekoracji. Koleżanka, która też robi takie ozdoby jak ja powiedziała mi, że teraz w internecie jest sklep, w którym wszystkie takie artykuły dla plastyków można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Stwierdziłam, że muszę to sprawdzić. I rzeczywiście okazało się, że na wiele rzeczy było sporo promocji. A lakiery ogólnie były w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego też zdecydowałam się kupić od razu kilka opakowań. Wiedziałam, też piękne serwetki używane do tej metody. I je także zamówiłam.

Już po kilku dniach miałam swoje zamówienie w domu. Muszę przyznać, że ten lakier, który kupiłam teraz był dużo lepszy niż ten, którego używałam wcześniej. Po prostu dużo prościej wykonywało się nim ozdoby i nie pozostawiał grudek i bardzo szybko wysychał. Zapewne nie były to ostatnie zakupy w tym sklepie.