Przejdź do treści
montaż anten

Montaż anten tematem pracy zaliczeniowej

Jestem Tomek. Właśnie kończę studia i została mi do napisania ostatnia praca na zaliczenie. Postanowiłem opisać pracę montera, który jest pracownikiem jednej z krakowskich firm.

Na prawidłowy montaż anten wpływa wiele rzeczy

montaż antenPisanie pracy rozpocząłem od zdefiniowania pojęcia anteny, żeby czytelnik wiedział dokładnie z jakim produktem ma do czynienia oraz jakie korzyści ze sobą niosą właśnie anteny w codziennym życiu. Wtedy czytelnikowi będzie dużo łatwiej zrozumieć pracę oraz odpowiedzialność takiego montera. W pracy opisałem jak poprawnie przebiega montaż anten z Krakowa oraz jakie warunki musi spełniać sprzęt oraz sam pracownik, który odpowiada w całości za instalacja anten na wszystkich budynkach. Mój bohater pracy na zaliczenie jest osobą pracowitą oraz bardzo sumienną, dzięki czemu doskonale wykonuje wszystkie swoje obowiązku. Cała teoria jeżeli chodzi o montaż anten została szczegółowo opisana w mojej pracy zaliczeniowej. Ważnym elementem pracy takiego montera jest także ustawianie anten i na ten dział poświęciłem dość dużo uwagi i skupienia. Wiadomo, że właściwe i dokładne ustawianie anten ma ogromy wpływ na jakość odbieranych sygnałów przez klientów. Wystarczy jakiś mały błąd i pojawia się problem. Moja praca zawierała także bardzo dużo przykładów, oraz opisów jak są dokładnie zbudowane anteny oraz jakie części są możliwe do wymiany. Nie zawsze trzeba wymieniać całe anteny, czasami wystarczy tylko jakiś element. W podsumowaniu napisałem, dlaczego montaż anten jest ważną i odpowiedzialną pracą oraz opisałem jakie korzyści ma z tego klient, który decyduje się na montaż anten przez specjalistę.

Jestem zadowolony ze swojej pracy na zaliczenie, ponieważ użyłem wszystkich najważniejszych informacji. Jestem przekonany, że dostanę wysoką ocenę. Trzymajcie za mnie mocno kciuki.