Przejdź do treści
wróżka

Moje dylematy i wróżka

Czasami człowiek zastanawia się nad różnymi sprawami, które sprawiają, że jesteśmy niespokojni i nerwowi. U mnie było tak, że już długo byłam samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa. Wiem, że Warszawa jest piękna, ale jak tak samotnie chodziłam uliczkami to nie widziałam tego uroku za nic.

Wrożka przepowie przyszłość

wróżka Gdybym mogła się wymieniać spostrzeżeniami z jakimś fajnym chłopakiem, to pewnie spodobałaby mi się bardziej. Jakoś właśnie jak robiłam za kupy, to podeszła do mnie dziwnie wyglądająca pani. Okazało się, że jest to wróżka, która wróży ludziom przyszłość. Nie chciałam z nią rozmawiać, ale nalegała, że wie, że potrzebuję wróżby i wcale dużo nie bierze, po prostu chce mi pomóc. Poszłyśmy więc do kawiarni. Czułam się trochę nieswojo, bo ta pani trochę mnie przerażała. Miała długą spódnicę, ubrana była na czarno, włosy też były kruczoczarne. Faktycznie, jak dobra wróżka to ona nie wyglądała. Potrafiłaby kogoś nieźle przestraszyć w środku nocy gdzieś na opuszczonej przez ludzi uliczce. Kazała mi przełożyć karty i wybrać sobie kilka. Opowiedziała mi, że widzi, że jestem osobą samotną i brakuje mi drugiej połówki. Skąd mogła to wiedzieć? Czy faktycznie w kartach można to wyczytać? Sama już nie wiedziałam, co o tym wszystkim myśleć. Powiedziała mi też o mnie, o moich cechach, i wszystko się zgadzało. Byłam w szoku, bo mówiła o takich rzeczach, o których nikt inny nie wiedział. Zachowywałam je dla siebie. Uwierzyłam, że faktycznie musi mieć jakieś zdolności, bo jakby to inaczej.

Zapytałam o związek, to powiedziała, że za jakiś czas na mojej drodze pojawi się pewien mężczyzna, i muszę uważać, bo mogę tego nie zauważyć, to znaczy jego starań, i przegapić szansę na wielką miłość. Ciekawe kto to będzie. Będę musiała się mieć na baczności, by mi miłość nie uciekła.

Więcej na stronie http://norman-astrolog.pl