Przejdź do treści
meble biurowe

Moja praca w wypożyczalni mebli biurowych

Pracuje już dziesiąty rok, tak mija właśnie dekada w wielkiej firmie. A jest to wypożyczalnia mebli biurowych w naszym mieście. Zacząłem pracować jak to był mały zakład meblarski, gdzie wykonywano meble biurowe na wymiar. A teraz jest to wielki sklep w którym, oczywiście są meble biurowe na wymiar, bo z tego słyniemy.

Wypożyczalnia mebli biurowych bardzo dobrym biznesem!

meble biurowe

Jednak przez wzgląd na rynek i jego zapotrzebowanie, szef postanowił, że będzie tu też wypożyczalnia mebli biurowych. Na początku wszyscy podchodzili z umiarkowanym entuzjazmem, bo co to, jakie firmy będą chciały skorzystać? Jednak szef doskonale wiedział, że wynajem mebli biurowych to będzie strzał w dziesiątkę. Oczywiście miał rację, dlatego jest szefem. W każdym razie razem z chłopakami wpadliśmy na pomysł, że skoro jest wypożyczalnia mebli biurowych, to może zamówimy persona meble. Już wtedy znaliśmy jej markę, dlatego, że persona meble się bardzo dobrze komponują do każdego stylu biznesowego. Persona meble biurowe to meble które zawsze były dumą północnej części kraju, ale szybko zostały cenione we wszystkich jego stronach. Dlatego poprosiliśmy, aby persona meble szef zakupił do sklepu, żebyśmy mogli też nimi handlować. Mówiłem, że wynajem mebli biurowych otrzyma mnóstwo prestiżu dzięki współpracy z taką marką. Szef się trochę zastanawiał, przeglądał strony internetowe i ostatecznie się zgodził. Nasza wypożyczalnia mebli biurowych stała się bardzo znana w naszym mieście.

Świetnie się stało, bo dzięki naszej rekomendacji, dzięki temu że mamy persona meble, otrzymałem awans. Dlatego od dwóch lat jestem kierownikiem i odpowiadam za wynajem mebli biurowych. Pracuje pełną parą, ale czasami też wykonujemy meble biurowe na wymiar, bo są klienci, którzy chcą nasze meble mieć na stałe. Wiadomo ma się szacunek.

Wiele ciekawych ofert i pomysłów na meble biurowe można znaleźć na – http://www.krusel-office.pl