Przejdź do treści
obozy językowe

Moja praca i tanie kursy językowe

Pracuję w szkole językowej. Jestem zatrudniona w dziale administracyjnym i większość czasu w pracy rozmawiam z klientami. Nasza szkoła do swojej oferty wprowadziła obozy językowe. Moim zadaniem jest poinformować jak najwięcej szkół, firm i zachęcić je do współpracy z naszą szkołą.

Obozy językowe dla osób w różnym wieku

obozy językoweWiele szkół głównie gimnazjów i liceów chętnie podejmie z nami współpracę ale czekają na jakieś ulotki, katalogi. Zgłosiłam to mojej przełożonej, która zamówi je w agencji reklamowej. Kursy językowe za granicą cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas rozmów z wieloma firmami. Firmy chętnie skorzystają z usług ale wiele osób pytało się o jakieś rabaty. Informowałam, że jeżeli z danej firmy zgłosi się przynajmniej dziesięć osób to zagraniczne obozy językowe mogłyby być dla nich tańsze o dziesięć procent. To jest spory rabat biorąc pod uwagę fakt, ze w cenie kuru jest wyżywienie a także nocleg i jedna wycieczka krajoznawcza. Poza nauką dla słuchaczy przewidziany jest czas wolny. Tanie obozy językowe dopasowane są do wieku. Dla młodzieży nauka przewiduje inne kategorie. Lektor więcej czasu poświęci na zamawianie jedzenia w restauracji, wizytę u lekarza czy kupowanie biletów na przelot. Dla firm poza tymi tematami wprowadzony zostanie język biznesowy. Nasza szkoła otwarta jest na propozycje. Często pytam się firm czy chcieliby coś zmienić w naszej ofercie czy może zależy im na czymś innym. My dopasujemy się do sugestii. Zależy nam żeby klienci byli zadowoleni kursy językowe za granicą dają duże możliwości nauki.

Język uczony jest przez zagranicznych lektorów. Mają oni właściwą wymowę. Słuchacz uczy się prawidłowo wymawiać słowa i używać czasów. Udało mi się nawiązać współpracę z trzema szkołami i czterema firmami. Moja szefowa jest ze mnie zadowolona.