Przejdź do treści

Moja ekologiczna pielęgnacja

Moją obsesją jest dbanie o twarz. Może trochę z tym przesadzam, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Gdy już pojawią się zmarszczki, nie dam sobie z nimi rady. Ciężej jest pozbyć się istniejących zmarszczek, niż zapobiec ich powstaniu. Dlatego zawsze nawilżam odpowiednio twarz, i ją regeneruję, aby nie zabrakło jej żadnych składników odżywczych.

Codzienna pielęgnacja skóry

kosmetyki ekologiczneTrzeba też wspomnieć o tym, że należy odpowiednio dobierać produkty, do potrzeb skóry. Warto patrzeć na producentów, ponieważ nieraz firma mówi sama za siebie. Zawsze opieram się na opiniach użytkowników, i jeżeli jakaś marka, ma złą renomę, to nie korzystam z ich kosmetyków. Moją miłością są kosmetyki ekologiczne, które odkryłam około pół roku temu. Używam ich od tego czasu i widzę znaczną poprawę jakości skóry, jej nawilżenia, jędrności. Jestem bardzo zadowolona. Ekologiczne kosmetyki, nie zawierają w sobie żadnych zbędnych dodatków przedłużających trwałość, ani innych konserwantów i silikonów. Dlatego pielęgnuję moją twarz samą naturą. Uważam, że to co pochodzi z natury, jest najlepsze, ponieważ jest zdrowe. Dlatego mam same zdrowe kosmetyki na półkach. Te ekologiczne, pochodzą ze specjalnych upraw, objętych restrykcjami. Nie można hodować roślin zbyt blisko od drogi, by nie dostawały spalin, oraz nie mogą być nawożone chemikaliami. Dlatego ich właściwości są takie wspaniałe. Dużo o tym czytałam, zanim się na nie zdecydowałam, a teraz nie zamieniłabym ich na żadne inne.

Moja twarz z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Nie mogę się nadziwić, jakiego kolorytu nabrała, jest promienna i miła w dotyku. Cieszę się, że przestawiłam się tylko na takie zdrowe kosmetyki, bo owocuje to wspaniałymi rezultatami. Wystarczy, że spojrzę w lustrze i widzę nową, lepszą osobę.