Przejdź do treści
parking

Modernizacja szpitala – czyli nowy parking i punkty informacyjne

Konieczność wizyty w szpitalu większość osób przyprawia o ból głowy i wcale nie chodzi tu o sama wizytę, choć akurat konieczność czekania przez kilka godzin w kolejce do lekarza specjalisty może o ból głowy przyprawić. To jednak tym co przeraża większość osób jest zupełnie co innego, banał można by rzec.

Parkingi mają najnowszy system obsługi

parkingOtóż to co sprawia, ze większości osób odechciewa się jechać do szpitala jest sam dojazd do niego, a może nie tyle sam dojazd co konieczność zaparkowania pod szpitalem, co bardzo często okazuje się praktycznie nie wykonalne. Dlatego pierwszym elementem jaki wymaga modernizacji są właśnie szpitalne parkingi. Najistotniejsze jest oczywiście ich powiększenie, bo ilość miejsc parkingowych jakimi obecnie dysponuje większość szpitali jest śmiesznie mała i w żaden sposób nie wystarcza dla potrzeb pacjentów. Dodatkowo nie tylko ich powiększenie jest konieczne, ale także zmiana ich sposoby działania. Prawdę powiedziawszy, ze panowie parkingowi to dość przestarzałe rozwiązanie, trzeba na nich czekać, co często zabiera cenny czas, dlatego nowoczesne parkingi szpitalne powinny być wyposażone w systemy parkingowe, parkometry i parkomaty, które usprawnią ich pracę. Zmodernizowanie parkingu szpitalnego to już połowa sukcesu, jednak nie jest to jeszcze wszystko co trzeba zmienić, by ludzie przestawali dostawać migreny na hasło szpital.

Co jeszcze trzeba zmienić, przede wszystkim usprawnienia wymaga informacja, która zwykle można uzyskać w rejestracji,a jak wiadomo dostanie się do owej rejestracji szpitalu to zwykle kilka godzin stania, dlatego podczas modernizacji na szpitalnych korytarzach należało by zamontować infomaty lub infokioski, które nie tylko odciążą w ten sposób rejestracje, ale przede wszystkim ułatwią życie pacjentów.

Więcej w temacie wyposażenia można znaleźć na kzl.pl