Przejdź do treści

Mieszkanie bardzo się spodobało

Przez kilka lat mieszkałam za granicą naszego kraju. Bardzo mi się podobało mieszkanie tam i życie ale jednak człowiek ciągnie do rodziny i postanowiłam wrócić. Miałam sporo pieniędzy odłożonych i zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś przytulnego mieszkania. Siostra doradziła mi biuro nieruchomości, które było prowadzone przez jej znajomego. Michał dobrze znał się na swojej pracy i Marta była przekonana, że dobrze mi doradzi.

Mieszkanie w stylu angielskim było idealne

mieszkanie w stylu angielskim w SzczecinieZakup mieszkania to poważna sprawa i warto powierzyć to osobie, która się na tym zna i wszystko dobrze sprawdzi. Postanowiłam zdecydować się na siostry znajomego. Powiedziałam jakie styl mi się podoba i jaka lokalizacja wchodzi w grę a także jakimi środkami dysponuje. Nie mogłam pozwolić sobie na kredyt bo nie miałam jeszcze w Polsce stałej pracy. Sporo pieniędzy ze sobą przywiozłam i Michał potwierdził, że na pewno coś wybierzemy. Pokazał mi mieszkanie klientki, która wczoraj się do niego zgłosiła. Mieszkanie w stylu angielskim w Szczecinie to było spełnienie moich marzeń. Kiedy Michał słuchał co mi się d=podoba od razu wiedział, ze to mieszkanie będzie idealne dla mnie. Kiedy zobaczyłam zdjęcia od razu chciałam tam jechać i obejrzeć je na żywo. Mieszkanie było urządzone w takim stylu, który mi odpowiadała. Cena mieszkania była przystępna i mogłam sobie na nie pozwolić. Lokalizacja idealna, blisko do komunikacji miejskiej a także parków.

Udało nam się umówić z właścicielka i kiedy weszłam do tego mieszkania od razu wiedziałam, że chce je kupić. Mieszkanie było odnowione i nic nie musiałabym w nim zmieniać. Poza tym właścicielka chciała zostawić wszystkie meble a mi to bardzo odpowiadało. Podpisaliśmy umowę i od razu wpłaciłam zaliczkę. Właścicielka była zdziwiona, że tak szybko udało jej się sprzedać mieszkanie. Zależało jej na czasie więc było jej to na rękę.