Przejdź do treści
radca prawny

Mąż pracuje jako prawnik

Z mężem poznaliśmy się już kilkanaście lat temu. W sumie zakochaliśmy się w sobie od razu. Nie wiem jak to jest możliwe tak od razu się zakochać jednak tak było z nami.

U prawnika najlepiej podpisać intercyzę

radca prawnyPo prostu trafiła w nas chyba strzała amora. I mimo, że obydwoje pochodziliśmy z dość bogatych rodzin nigdy nie przyszło nam do głowy sporządzenie intercyzy. W sumie ja przed ślubem miałam już swoje mieszkanie a mąż miał dom z garażem i jeszcze ładny kawałek działki. Nie wiem czy to były inne czasy. Czy to po prostu ze względu na głębokie uczucie, które nas łączyło, że żadne z nas nawet o tym nie pomyślała. Wiem, że dziś takie sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Wystarczy mały impuls do tego by ludzie od razu spisywali nawet najdrobniejsze rzeczy, które wnoszą do małżeństwa. To tak jakby nie wierzyli w ten związek. Mieszkam w mieście Bydgoszcz i wiem, że przynajmniej tu jest to dość często spotykane zjawisko. A wiem to z pierwszej ręki bo mój mąż to prawnik Bydgoszcz od lat.
W sumie myślę, że on to najlepszy adwokat w mieście. Uważam tak nie tylko dlatego, że to mój mąż, ale dlatego, że naprawdę rzadko zdarza mu się przegrać jakąś sprawę. Mąż specjalizuje się w prawie rodzinnym i niestety nie jedno już widział. Taką intercyzę równie dobrze może spisać radca prawny, jednak z tego co wiem najwięcej klientów w tej sprawie ma właśnie mąż. Możliwe dlatego, że po prostu ma bardzo dużo doświadczenie w tej kwestii i doskonale potrafi wyczuć klienta na czym najbardziej mu zależy. Mąż ma też niebywałą wręcz wśród prawników umiejętność takiego delikatnego ujmowania sprawy.

Zawsze stara się po prostu wytłumaczyć klientom, że taka intercyza to także zabezpieczenie na przykład w przypadku długów czy na przykład bankructwa wspólnie prowadzonej firmy. Zabezpiecza po prostu drugą osobę przed konsekwencjami.