Przejdź do treści
pomiar czasu na zawodach

Mąż kuzynki biega na zawodach

Moja kuzynka jakiś czas temu wyszła za mąż. Byłam oczywiście na tym weselu zorganizowanym w Trójmieście, zresztą bardzo dobrze znam męża kuzynki bo jest to mój kolega z roku. Zresztą sama ich poznałam. Także muszę przyznać, że świetnie nadaję się na swatkę. Mąż kuzynki zawsze dobrze wyglądał.

Ma rewelacyjny pomiar czasu na zawodach

pomiar czasu na zawodachTo znaczy nie był jakoś przesadnie chudy. Miał mały brzuszek.Od jakiegoś czasu można jednak zauważyć, że dużo schudł. Myślałam, że to może efekt jakiejś specjalnej diety, ale okazało się, że po prostu zaczął biegać. I tak na początek biegał tylko kilka kilometrów. A teraz tak się chłopak rozbiegał, że bierze udział w maratonach. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie i to wszystko jest zasługa biegania. Ostatnio brał udział w jednych zawodach i dostał nawet miejsce na podium. Taka organizacja zawodów była bardzo skomplikowana ze względu na to gdzie się odbywała. Zawodnicy mieli biec przez centrum miasta a to nie jest wcale trudne. Jednak organizatorzy postarali się żeby organizacja zawodów przebiegła bez żadnych potknięć. I wszystko udało się tak jak było zaplanowane. Był oczywiście najlepszy pomiar czasu na zawodach, który dla męża kuzynki zawsze ma kluczową rolę. Taki pomiar czasu pozwala mu uświadomić sobie czy robi nadal jakieś postępu w swoim bieganiu. Ten pomiar czasu jest zawsze robiony przez profesjonalny sprzęt jaki tylko można sobie wyobrazić. Sprzęt ten wylicza naprawdę bardo precyzyjnie czas i nie ma tu mowy chociaż o najmniejszej pomyłce.

Mąż kuzynki tak się wkręcił w to bieganie, że przy każdej okazji namawia kogo się tylko da do tego żeby także pobiegał razem z nim. No patrząc na niego to naprawdę można się tym bieganiem zarazić. Kuzynka jednak jeszcze nie dała się namówić. Mąż jej twierdzi, że jest po prostu najbardziej upartą osobą na świecie.