Przejdź do treści

Mam pomysł – lampy włoskie!

Wiem, że całkiem niedawno się wprowadziliśmy do mieszkania, ale już mam potrzebę żeby coś zmienić. Tu ciągle jest jakby nie po naszemu. Wiecie niby był dekorator wnętrz. Niby wszystko pięknie katalogowo, no ale, właśnie, za mało tu nas. Czasami czuje się jakbym chodziła po wystawie sklepowej. Dlatego też postanowiłam, że dokonam małych zmian, a nawet wiem już, jakich!

Lampy włoskie będą pasować do mojego mieszkania

lampy włoskieStwierdziłam, że zamontuje nowe ekskluzywne oświetlenie włoskie. Wiem, że pani dekoratorka odradzała mi ten pomysł, ale mnie naprawdę bardzo podobają się te lampy włoskie i chciałabym żeby ocieplały one wizerunek mojego mieszkania. Poza tym, wbrew pozorom ekskluzywne lampy włoskie wcale nie są takie drogie. Na razie wybrałam kilka modeli w atrakcyjnych cenach. Jeśli chodzi o salon to wymyśliłam sobie, że zawiśnie w nim model Artemide lampy. W kuchni natomiast, na przekór pani dekoratorce, postanowiłam, że zawisną Ideal Lux lampy, jej może nie podobał się ten pomysł, ale mnie to już nie interesuje! W końcu to moje mieszkanie, więc ma być w nim dokładnie tak, jak ja chce, no i oczywiście mój chłopak, ale dla niego to chyba nie ma takiego znaczenia. Ciekawa jestem, czy jak wymienię te obecne lampy na ekskluzywne oświetlenie włoskie, to on w ogóle cokolwiek zauważy. Wiecie, co nie powiem, mu nic, że zamawiam te lampy włoskie, zobaczymy, czy się zorientuje. Kurczę, z początku myślałam, że ta cała sprawa z dekoratorem wnętrz to fajna opcja, ale gdybym miała podejmować decyzje drugi raz, to nie skorzystałabym z jej usług.

Teraz bardzo żałuję, że od początku nie urządzałam wszystkiego po swojemu… Jednak z czasem mam nadzieję, że to mieszkanie nabierze odpowiedniego charakteru, ale na początek zajmę się tym oświetleniem, myślę, że już to dużo zmieni! 

Czytaj więcej na: lampy włoskie – ecrystal.pl