Przejdź do treści

Magazyn z oknami

Nazywam się Aleksander i jestem kierownikiem magazynu. Nasza firma mieści się w Piasecznie, ale dostajemy towary od producentów z całego kraju. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z Otwocka czy też Garwolina. Nasze przedsiębiorstwo sprzedaje okna różnego rodzaju.

Okna plastikowe i drewniane

oknaNa magazynie posiadamy okna balkonowe, okna wystawowe. Mamy okna plastikowe oraz okna drewniane. Wszystkie nasze okna sprzedają się bardzo dobrze i mamy częste dostawy na magazyn. Okna są dostarczane kilka razy w tygodniu. Kiedy przyjedzie kierowca i dowiezie nam zamówione okna, to wszyscy pracownicy zabierają się za rozładunek. Kiedy okna zostaną wypakowane to sprawdzam wszystkie okna, czy są całe oraz wprowadzam dane do systemu. W magazynie funkcjonuje podział, osobno trzymamy okna balkonowe i okna wystawowe a w pozostałej części są okna drewniane oraz okna plastikowe. Nasz magazyn jest wyposażony w nowoczesne systemy, dzięki czemu monitorujemy wszystkie okna, które wjadą na magazyn, oraz okna, które są przeznaczone do wysyłki. Dostawy do naszych klientów są realizowane codziennie. Współpracujemy z przewoźnikiem, który odbiera od nas okna codziennie o godzinie osiemnastej. Kiedy klient zamówi u nas okna, to od razu zabieramy się za ich pakowanie. Sprawdzamy czy wszystkie okna są kompletne oraz nieuszkodzone. Jeżeli wszystko się zgadza to zaznaczam w systemie, które okna zostały spakowane i przygotowane do sprzedaży. System automatycznie generuje od razu fakturę na wszystkie okna i jest ona dołączana do zamówienia. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu.

Na magazynie za okna odpowiada każdy pracownik i dbamy aby panował ład i porządek. Dzięki dobrej współpracy wszystkie obowiązki wykonywane są tak jak należy.

Okna produkuje firma OknaGK z Góry Kalwarii obok Otwocka, ul. Dominikańska 32