Przejdź do treści

Laserowe zamykanie naczynek

Nigdy jakoś specjalnie nie przejmowałam się moim wyglądem, aż do czasu, gdy ktoś nie wpadł mi w oko i nie chciałam dla niego dobrze wyglądać. Miałam kilka skaz na twarzy i niedoskonałości, więc kupiłam jakieś kremy na trądzik i szybko się z tym uporałam. Jednak było coś, co nie chciało zejść mimo używania kremów. Paskudne naczynka.

W końcu zamykam naczynka

zamykanie naczynek lublinNaczynka brzydko wyglądały na moim nosie, wiecznie miałam jakby czerwony przez to. Nigdy nie chodziłam też do żadnej kosmetyczki, ale dowiedziałam się, że zamykanie naczynek lublin tylko tam mogę wykonać. Nie działają żadne produkty do domowego użytku. Na naczynka zadziałać może tylko laser. Przyznam, że stresowałam się przed wizytą, ale nie miałam wyjścia i musiałam się zapisać. W końcu to bardzo szpeciło moją twarz, a byłam jeszcze młoda. Nie chciałam od najmłodszych lat wstydzić się chodzić bez podkładu. A w sumie to nawet podkład na długo nie potrafił przykryć naczynek. Więc wybrałam się do renomowanego salonu kosmetycznego, w celu zamknięcia moich naczynek. Nie wiedziałam nawet, jak przebiega taki proces. Okazało się, że mają specjalne lasery kosmetyczne, którymi trafiają w miejsce, gdzie znajduje się naczynko i to w jakiś sposób się spaja i nie jest już pęknięte. Muszę powiedzieć, że ta sekunda podczas włączania lasera była dla mnie bolesna, ale to dosłownie była chwila i po bólu. A problem zniknął z mojej twarzy. Jaka zadowolona byłam, jak spojrzałam w lustro po zabiegu.

Myślałam, że nie pozbędę się tej skazy na mojej twarzy. Jednak jak widać, w kosmetyce obecnie nie ma rzeczy niemożliwych. Można wyeliminować zmarszczki i zamknąć szpecące nas naczynka. Chyba polubię salony kosmetyczne, chociaż wcześniej jakoś je omijałam szerokim łukiem. Najwyższy czas to zmienić.