Przejdź do treści

Kwas hialuronowy na zmarszczki

Zmarszczki to zmora każdej kobiety. Pojawiają się głównie w okolicach ust i oczu, jednak z czasem widać je na całej twarzy. Można stosować różne kremy przeciwzmarszczkowe, jednak one raczej działają na młodszą skórę, później to tylko krem nawilżający, a nie usuwający zmarszczki. Jednak nie każdy chce się decydować na botoks.

Kwas hialuronowy lepszy od botoksu

kwas hialuronowy toruńMoim zdaniem jak patrzę na zdjęcia wypełnienia zmarszczek czy ust botoksem to wygląda to bardzo nienaturalnie i z daleka widać, ze ktoś coś majstrował przy twarzy. Nie chciałam tak wyglądać. Skupiałam się na domowych sposobach, czy nieinwazyjnych zabiegach kosmetycznych. W końcu jednak uznaniem, że pora na coś więcej i tak wybrałam kwas hialuronowy toruń. Efekty po nim mnie zaskoczyły. Niby to też wypełniacz, jednak lepszy niż botoks. Efekt nie jest taki sztuczny. Kwas także wstrzykuje się pod skórę, jednak nie wiem, rozkłada się on jakoś lepiej? Nie wiem jak to możliwe, ale tak to wygląda. Udałam się do dobrego salonu zajmującego się kosmetologią i medycyną estetyczną. Tam miałam pewność, ze zabieg będzie udany. Na początku na moja skórę twarzy został nałożony specjalny krem, który ma na celu znieczulenie miejsc poddanych nakłuwaniu. Kwas podaje się tak jak zastrzyki medyczne. Trwa to chwilę. Nie jest może bardzo przyjemne, ale da się znieść. Efekt był widoczny następnego dnia, ponieważ na początku skóra jest jednak zaczerwieniona i podrażniona, więc nie wygląda dobrze.

Jednak zrobiłam zabieg w piątek, a na weekend nie miałam planów. Moja skóra miała czas żeby dojść do siebie i się zregenerować. Kwas hialuronowy zaczął działać, a moje zmarszczki zniknęły. Moja twarz wygląda teraz piękna i młoda. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z tego zabiegu w dobrym gabinecie.