Przejdź do treści
hot stamping

Kontrakt na hot stamping z moim hotelem

Prowadzenie hotelu niosło za sobą plusy i minusy. Plusem na pewno były zarobki i ciekawa praca. Minusami – codzienne problemy które trzeba było osobiście rozwiązywać.Ostatnio na przykład dział konferencji zostawił mi do wyboru miejsce, w którym będziemy wykonywać hot stamping.

Hot staping potrzeby regularnie

hot stampingSpytani czemu sami nie mogą wybrać odpowiedzieli, że podpisywanie długoterminowych kontraktów postanowili zostawić dla kogoś, kto zna się na tym lepiej od nich. Powiedzmy sobie szczerze – co ja mogłem wiedzieć na temat hot stampingu? Byłem człowiekiem starej daty – dla mnie ładnie napisane zaproszenie było znacznie ładniejsze, niż pozłacane, posrebrzane litery. Ponieważ jednak na to był popyt, zaś w Warszawie było takich punktów od groma, musiałem coś wybrać i się pod tym podpisać. Najbardziej podobała mi się oferta punktu, który wykonywał głównie grawerowanie laserowe – mieli nie tylko najniższe ceny, ale przykładowe teksty, które nam przysłali prezentowały się najlepiej. Zapytani pracownicy działu konferencji stwierdzili, że w sumie to i im się to podoba. Postanowiłem podpisać z nimi kontrakt na cały rok. Hot stamping był nam potrzebny całkiem regularnie – za każdym razem gdy wysyłaliśmy do kogoś zaproszenie lub drukowaliśmy nieco bardziej wyrafinowane ulotki, fajnie było zadbać o to, by się ładnie prezentowały. Znakowanie laserem nie było nam póki co potrzebne, ale doceniłem fakt, że nasi nowi kontrahenci zaproponowali nam rabat, gdybyśmy jednak się namyślili. Póki co wysłali nam kilka długopisów, na których wygrawerowali laserowo logo naszego hotelu. Był to bardzo sympatyczny prezent, który dobrze wróżył naszej współpracy w przyszłości.

Nigdy nie miałem problemów z ich hot stampingiem, i ostatecznie przedłużyliśmy kontrakt o kolejny rok. Była to udana współpraca – jedna z najdłuższych, jakie miałem w swojej karierze.

Więcej na http://www.printssolutions.pl