Przejdź do treści
opakowania kartonowe

Kartonowy biznes i nowe opakowania kartonowe

Od zawsze interesowałam się rękodziełem. Przyjemność sprawiało mi ozdabianie różnych pudełek, kartonów i opakowań. Zawsze wręczałam je potem bliskim na święta. Podobały im się i zazwyczaj słyszałam od nich, że mam talent.

Opakowania kartonowe na zamówienie

opakowania kartonowePostanowiłam rozwinąć swoją działalność i wykonywać ozdobne nowe opakowania kartonowe na zamówienie, a także proponować ludziom kupno gotowych już wzorów. Taki swój mały, własny sklep internetowy. Można było u mnie kupić również woreczki strunowe, które robiły prawdziwą furorę, oraz kartony fasonowe, bo wiem z doświadczenia, jak potrafią być przydatne w przetrzymywaniu drobnych przedmiotów. Całymi dniami wymyślałam nowe wzory kartonów, składałam je, robiłam im zdjęcia i wrzucałam na stronę internetową. Ulepszałam także samą stronę pod względem graficznym, ponieważ wiem, że jeśli moja strona będzie wyglądała świetnie, to ludzie będą mieli też większe zaufanie do moich kartonów. Sprzedaż szła całkiem nieźle – kartony były tanie, więc wielu ludzi zamawiało je w całkiem pokaźnych ilościach. Są teraz modne, a ja sprzedaję je znacznie taniej, niż wszystkie sklepy stacjonarne, więc jeśli tylko ktoś potrudził się o poszukanie jakiejś oferty w internecie, to pewnie natknął się na moją – bardziej korzystną.

Robiłam opakowania na każdą okazję, specjalne z dedykacjami, a także z czasem coraz bardziej szalałam ze swoimi pomysłami na ozdabianie ich. W końcu miałam całą garderobę zasypaną różnej maści kartonami, które i tak musiałam porozkładać, żeby nie zajmowały tyle miejsca. Jednak klientów nigdy nie brakowało.

Źródło: http://pakowacz.eu