Przejdź do treści

Kalendarze na zamówienie z tłoczeniem na gorąco

Wraz z żoną od ponad pięciu lat prowadzimy własne wydawnictwo. Na pomysł założenia własnego wydawnictwa wpadła moja żona, która już od dłuższego czasu planowała jego założenie, w tym celu nawet sporządziła biznes plan, czym bardzo mi zaimponowała.W naszym wydawnictwie produkujemy różnego rodzaju kalendarze.

Jak wygląda tłoczenie na gorąco?

tłoczenie na gorącoTo nasze wydawnictwo charakteryzuje się dużą elastycznością, ponieważ staramy się dostosować w jak największym stopniu. Najwięcej kalendarzy od naszego wydawnictwa kupują różnego rodzaju firmy, które raczej decydują się na kalendarze trójdzielna dla firm. . W naszym wydawnictwie zamówienia mogą jednakże składać nie tylko różnego rodzaju przedsiębiorstwa, ale również pojedynczy klienci. Jeżeli chodzi o pojedyncze zamówienia, to najczęściej zamawiane kalendarze książkowe z logo. Generalnie rzecz biorąc w ostatnim czasie bardzo modne stały się kalendarze z logo i większość zarówno osób, jak i również firm, czy też agencji reklamowych, z którymi współpracujemy decyduje się właśnie na takie kalendarze. Mamy również w naszym wydawnictwie możliwość personalizacji każdego zrobionego kalendarza. Personalizacja dokonywana jest poprzez technikę, którą jest solidne tłoczenie na gorąco. Poprzez takie właśnie tłoczenie możemy wykonać jakieś logo, które klient sobie sam wybrał, również możemy na kalendarzu wybić czyjeś imię, czy po prostu inicjały. W zasadzie nie ma, co do tego żadnych ograniczeń, wszystko to zależy od życzenia klienta.

W naszym wydawnictwie możemy również zrobić indywidualne wzory okładek. Na takie indywidualne zamówienie trzeba czekać, ale góra tydzień, także nie jest to długi czas. Poza tym wszystkie nasze kalendarze zrobione są z doskonałej jakości materiałów, także mamy gwarancję, że kalendarz zachowa swój wygląd przez wiele lat.