Przejdź do treści
regały magazynowe

Jestem przedstawicielem handlowym i sprzedaję regały magazynowe

Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Firma produkuje regały. Jestem zatrudniona od pięciu lat. Siedziba znajduje się w centrum Poznania. Poznań to moje rodzinne miasto. Tu się wychowałam i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej.

Regały magazynowe najwyższej jakości

regały magazynowe Lubię kontakt z ludźmi. Dobrze sobie radzę na moim stanowisku pracy. Zajmuję się obsługą klientów przez telefon i wyjeżdżam w delegację. Zazwyczaj obsługuję tylko moje województwo. Póki co nie muszę jeździć dalej. Każdy przedstawiciel handlowy ma swój region. Ja sprzedaję solidne regały magazynowe z Poznania, które są najwyższej jakości. Spełniają wszystkie wymogi i posiadają wszelkie potrzebne zabezpieczenia. Moim klientom oferuję także regały sklepowe. Sprzedaję regały sklepowe metalowe mogą być także plastikowe. Wszystko zależy od potrzeb moich klientów. Regały do magazynu mogą być niskie lub wysokie. Zależy czy magazyn ma dużą powierzchnię czy małą. Jeśli małą to klienci zazwyczaj inwestują w wysokie regały magazynowe. Jeśli magazyn jest duży to przeważnie firmy wybierają niższe regały do magazynu. Na wybór regałów ma też wpływ sprzęt który się na nim znajduje. Wyposażenie magazynów musi być do tego dostosowane. Lubię moją pracę. Czasem klienci się zastanawiają co taka ładna dziewczyna jak ja robi w takiej branży. Dla mnie nie ma znaczenia co sprzedaję. Kiedyś pracowałam jako przedstawiciel ubrań ale firma upadła. Udało mi się zatrudnić w tej firmie i tak już zostało. Dla mnie liczy się sprzedaż i osiągany dzięki temu zysk. Poza tym firma zapewnia mi samochód służbowy i dodatkowe ubezpieczenia.

Dzisiaj jadę w delegację. Mam kilka umówionych spotkać. Właściciel pewnej firmy chce kupić regały sklepowe. Nasze regał sklepowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapewniają dobrą jakość i pięknie się prezentują.