Przejdź do treści
grzejniki kanałowe

Jestem informatykiem i dbam o stronę z grzejnikami kanałowymi

Pracuję jako informatyk w hurtowni. Moja firma jest dostępna dla swoich klient ów od dziesięciu lat. Zostałem zatrudniony siedem lat temu. Na studiach robiłem w hurtowni w praktyki i właściciel był bardzo zadowolony z mojej pracy.

Grzejniki kanałowe od lokalnych producentów

grzejniki kanałowePostanowił mnie zatrudnić. Hurtownia hydrauliczna znajduje się w centrum miasta warszawa. Mamy sporo zamówień. Ja jako informatyk odpowiadam za stronę internetową. Wprowadziłem także możliwość dla klientów żeby mogli oni zamawiać towar przez internet. Przez internet zakupy mogą robić zarówno klienci indywidualni jak również i sklepy. Sklep hydrauliczny, który współpracuje z nami od pięciu lat chwali sobie to rozwiązanie. Dzięki internetowym zakupom proces zamawiania towaru trwa znacznie krócej. Osoba, która zamawia towar ma możliwość przeczytania opinii innych klientów i zapoznania się z dokładnym opisem towaru. Nasza hurtownia sprzedaje grzejniki najlepszej jakości. Współpracujemy z różnymi producentami. Innowacyjne grzejniki kanałowe zamawiamy od producentów lokalnych. Grzejniki dekoracyjne sprowadzamy od producentów zagranicznych. Sklep hydrauliczny poprosił mnie ostatnio o współpracę. Chciałby także mieć profesjonalna stronę firmowa i zastanawia się nad możliwością wprowadzenia u nich sprzedaży przez internet. Grzejniki moim zdaniem będą dobrze się sprzedawały korzystając z tej opcji. Sklep hydrauliczny mógłby dołożyć do każdego zamówienia na przykład darmowa dostawę dzięki czemu klienci nie będą obciążeni dodatkowymi kosztami. Zaoszczędzą dzięki temu swój czas bo potrzebny towar będą mogli zamówić nie wychodząc z domu.

Mój właściciel wyraził zgodę na moją prace w sklepie hydraulicznym. poświęciłem na stronę firmową sklepu dwa dni. wszystko wygląda profesjonalnie. jestem zadowolony z efektu końcowego.