Przejdź do treści

Jesienne kurtki dla kobiet

 

Zawsze w okolicach września półki sklepowe znanych marek odzieżowych przepełniają się kolekcjami jesiennymi. Do takich zapewne zaliczymy swetry, ciepłe spodnie, golfy oraz kurtki jesienne typu bomber. Te ostatnie stały się najpopularniejsze w tym sezonie. Ten krój kurtki jest uwielbiany przez kobiety, mężczyzn oraz dzieci. Zatem stał się hitem jeśli chodzi o kolekcję jesienne i wiosenne.

Bomberki jesienne dla kobiet

kurtka damska bomberkaZdecydowanie kurtka damska bomberka stała się bardzo popularna. To właśnie ten krój kupujemy tylko dla siebie, ale także dla naszych dzieci. Jest to dosyć luźny krój, który na rękawach oraz dole kurtki ma Ściągacze. Cała kurtka na teraz jest bardziej oversize czyli luźniejsza. Wykonana z kilku rodzajów materiałów np. może być dżinsowa, sztruksowa, bawełniana lub z domieszką elastanu. Bez względu na rodzaj materiału sam kształt czyli Bomber jest bardzo popularne. Do takich kurtek pasują wszystkie ubrania. Możemy łączyć klasycznie eleganckimi butami lub na sportową czyli z trampkami. Ponadto pasują fenomenalnie do dżinsów i spódnic. Dla dzieci modne są oczywiście jasne kolory np. różowy i niebieski. Jednak kobiety najczęściej kupują je w kolorze czarnym, haki, butelkowej zieleni oraz ciemnego fioletu. Cena za ten krój kurtki znanych sklepach sieciowych odzieżą damską to koszt około 80 do 150 zł. Oczywiście w zależności od materiału cena może być większa lub mniejsza.

Chcąc kupić promocji kurtkę jesienną powinniśmy się rozejrzeć w połowie lata. Wtedy kurtki wiosenne są przeceniane. Od wielu sezonów bardzo modne stało się kurtki typu bomber. Cieszą się one największym zainteresowaniem wśród dorosłych i dzieci. Oczywiście wiele kobiet kupuje te kurtki z ozdobnymi zamkami lub innego rodzaju zdobieniami. Mogą nimi być również hafty na plecach.