Przejdź do treści

Jako architekt założyłem własny biznes

Na studiach, które wybrałem było na prawdę ciężko. Na szczęście po kilku latach dostałem dyplom i zostałem architektem krajobrazu. To była ciężka i trudna praca. Na początku zatrudniłem się w średniej firmie i nabywałem cennego doświadczenia od starszych kolegów.

Zostałem architektem krajobrazu 

architekt krajobrazu w ToruniuW późniejszym czasie chciałem założyć własny biznes i zacząć robić to co tak na prawdę lubię. Uznałem, że nie warto pracować u kogoś i trzeba trochę zaryzykować. Wraz z moim najlepszym przyjacielem za czasów edukacji zaczęliśmy działać w tym kierunku. Ja pracowałem jako młody architekt krajobrazu w Toruniu, a on jako nasz przedstawiciel handlowy. W takim zespole szybko musieliśmy zacząć szukać nowego architekta. Sam nie dawałem rady i potrzebowałem kogoś do pomocy. Niestety chętnych na wysokim poziomie było bardzo mało, a mnie ie stać było na zatrudnienie kogoś za wyższą pensję. W końcu zdecydowałem, że czas rozbudować nasz mały biznes. Mój wspólnik miał na prawdę talent do robienia interesów. Był nie zwykle otwarty i komunikatywny. Nie miał żadnych problemów z porozumiewaniem się z innymi. Taki model interesu mi jak najbardziej odpowiadał. Jako architekt całe dnie spędzałem nad ważnymi projektami dla naszych klientów. W takim tempie nasze małe przedsiębiorstwo w przeciągu pięciu lat stało się większym gigantem w tej branży. Pokonaliśmy naszą konkurencję i teraz walczymy tylko z nie którymi konkurentami. Na szczęście każdego dnia przybywa nam potrzebnego doświadczenia i wszyscy uczą się nowych rzeczy.

Ma dodatek chcemy organizować spotkania i wyjazdy integracyjne. Uznałem, że warto dbać o ducha naszej organizacji. Dzięki temu pracownicy będą bardziej zgranym zespołem i będzie można lepiej oraz przyjemniej pracować. Bardzo chciałem to zrealizować.