Przejdź do treści

Jaki rodzaj integracji jest najlepszy?

  • przez

Jest wiele sposobów na spędzenie czasu w interesujący sposób. Szczególnie jeżeli mówimy o imprezach integracyjnych, organizowanych dla korporacji. W zależności od tego z jaką firmą nawiążemy współpracę, z taką ofertą będziemy mieli do czynienia.

Organizatorzy pomysłowych eventów integracyjnych

pomysłowe eventy integracyjneKażda firma, która ceni sobie pracę zespołową i dobrą atmosferę, korzysta z ofert imprez integracyjnych. Są one nie tylko formą nagrody dla najlepszych pracowników, ale stanowią świetna okazję, do tego by zacieśniać więzi na płaszczyźnie zespołu. Pomysłowe eventy integracyjne mają wiele odsłon. Jedną z najpopularniejszych jest paintball, nie tylko w tradycyjnej formie, gdzie strzela się do siebie kulkami napełnionymi farbą, lecz także paintball laserowy. Ma on dużo więcej zalet od tradycyjnego, ponieważ miejsce po postrzale nie boli, nie jest konieczne ubieranie wielu warstw ochronnych oraz masek, które mogą być uciążliwe podczas upalnego dnia. Paintball to rodzaj eventu integracyjnego, który uczy odpowiedzialności za partnerów z zespołu i pokazuje jak ważne jest współdziałania w grupie. Eventy integracyjne to również wizyty w ekstremalnych parkach linowych, gdzie na dużych wysokościach sprawdzane są indywidualne możliwości i sprawność uczestników zabawy integracyjnej. Ostatnio bardzo popularne są też wizyty w tak zwanych pokojach ucieczki, gdzie uczestnicy  muszą wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Ten event zmusza do współdziałania całą grupę i udowadnia, że bez współpracy w zespole, nic nie funkcjonuje właściwie.

Firmy, które zdecydują się na zorganizowanie eventu integracyjnego, inwestują w dobro całego zespołu. Pracownicy biorący udział w tego rodzaju imprezach, na pewno na długo je zapamiętają i wyniosą z tego wymierne korzyści.