Przejdź do treści
projektowanie

Jak założyć firmę wykonującą aranżację wnętrz?

Jestem Piotrek. Moja dziewczyna chce założyć firmę. Joasia rok temu zatrudniła się w dużej korporacji. Bardzo jej się podoba wykonywany zawód. Projektowanie wnętrz zawsze było jej ulubionym przedmiotem na studiach i z tym wiąże swoją przyszłość.

Aranżacja wnętrz – czy warto?

projektowanie

W firmie której obecnie pracuje zdobyła doświadczenie i kontakty z wieloma klientami. Każdy chwalił jej prace i podejście do klientów. Wiele osób doradzało jej żeby otworzyła swoją firmę i pracowała dla siebie. Poszukała w miejscowości Lublin nie dużego lokalu. Niestety nie mamy bogatych rodziców i musimy sami się utrzymywać. Ja dosyć dobrze zarabiam i postanowiłem jej pomóc na początku. Wiem że jej firma jest dla nas szansą na lepsze jutro. Planujemy ślub więc to będzie nasz rodzinny biznes. Joasia zna wielu architektów więc już powiedzieli, że jak będą mieli zlecenia na budowę i dekorowanie to od razu się do niej odezwą. Architekt wnętrz to dobry zawód. Architekt gdy ma zlecenie od firmy budowlanej i zaprojektuje już dom, mieszkanie czy apartamentowiec. Potrzebuje pomocy dekoratora. Nowoczesna aranżacja wnętrz Szczecin musi być na wysokim poziomie. Każde zlecenie musi być dobrze wykonane. Jeżeli praca jest doceniana i klient jest zadowolony mamy pewność, ze wróci z kolejnym zleceniem. Dzięki temu biznes cały czas się kreci. Joasia miała wiele pozytywnych komentarzy na internecie. Ludzie polecali jej wykonywane prace. Projektowanie wnętrz daje jej dużo radości.Z firmą rusza za tydzień.

Ja pracuje w agencji reklamowej i pomogę jej przygotować reklamę biura, żeby było o nim głośno. Przygotowałem kampanię do lokalnej telewizji. Kilka rodzajów ulotek i katalogów, które zostaną poroznoszone przez naszych znajomych. Asia jest mi wdzięczna, że tak ja wspieram i się angażuję. Kocham ją i nie mogę inaczej.