Przejdź do treści
dyski do monitoringu

Jak poznałem przyjaciela dzięki dyskom do monitoringu

Moja firma od lat zajmuje się dostarczaniem pokarmu dla farm królików. W firmie sami mieszamy paszę, przygotowujemy pokarm z najwyższej jakości składników. Wiecie o tym wszystko, ale nie będę też dlatego się o tym rozpisywał. Opowiem wam o tym, jak antena cb lemm stała się moją jedyną nadzieją na przybycie pomocy drogowej.

Dyski do monitoringu jak prezent?

dyski do monitoringuJechałem autem i zatrzymałem się w pewnej chwili, aby wymienić dyski do rejestratorów, ponieważ sygnalizowano iż mam za mało pamięci. Kiedy już dyski do rejestratorów zostały zainstalowane, ruszyłem w trasę. Okazało się, że pech spowodował przebicie się mojej opony. Prawie się roztrzaskała na tuzin części. Na szczęście dyski do rejestratorów są wypełnione takimi sytuacjami, więc sobie z nimi poradziłem. Chciałem wymienić oponę, ale się okazało, że nie mam zastępczego koła w samochodzie. Fatalny zbieg okoliczności, spowodował, że rozładowała mi się komórka, a nie wziąłem powerbanka. I szczęście, że antena cb pomogła mi się połączyć z kolegą, który jechał właśnie tą samą drogą. Powiedział mi, że jedzie właśnie do kolegi zobaczyć jak działa u niego monitoring ahd, który sobie założył w firmie. Ucieszyłem, się bo miałem właśnie na stanie solidne dyski do monitoringu i mogłem je sprezentować mojemu wybawcy. Facet pożyczył mi koło zapasowe i mogłem jechać dalej w trasę. Oczywiście, okazało się, że firma gdzie był monitoring ahd, to hurtownia podobna do mojej.

Nie węszyłem konkurencji, bo zupełnie inna branża, ponieważ tu był nacisk raczej na karmy dla szynszyli, ale zawsze karmy dla gryzoni. W każdym razie właścicielowi firmy dałem w prezencie dwa dyski do monitoringu, które pasowały do jego systemu. Stwierdził, że monitoring ahd, jest całkiem w porządku. Co najlepsze po tej historii zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi.