Przejdź do treści

Jak aktywnie spędzić czas?

Wolny weekend to znakomita okazja do odpoczynku i totalnego relaksu. Zwolennicy wylegiwania się na kanapie z pilotem w ręku są wniebowzięci. Istnieje jeszcze szerokie grono osób, które wolny czas lubią spożytkować inaczej- aktywnie. Szukają nowych rozwiązań aby rutyna i nuda ich nie dopadły. Opcji jest wiele, wszystko zależy od upodobań i możliwości.

Paintballowe szaleństwo rewelacyjną rozrywką

paintballLudzie, którzy lubią aktywnie spędzać czas, nie znoszą nudy. Ciągle poszukują nowych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeby aktywności fizycznej. Jednym z rozwiązań jest na pewno paintball. Jest to gra zespołowa polegająca na przeprowadzeniu udawanej walki między dwoma drużynami. Bronią stosowaną podczas rywalizacji jest urządzenie zbliżone właściwościami i kształtem do broni pneumatycznej. Wyrzuca ona za pomocą sprzężonego powietrza kule wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika powoduje ślad na jego ubiorze jednocześnie eliminując go z dalszej gry. Zabawa może być odgrywana na różnorodnych obszarach. Mogą to być wielkie hektary powierzchni na których znajdują się pustostany lub drzewa. Zadania dzięki którym dana drużyna wygrywa mogą być różne- wszystko zależy od ustaleń. Najpopularniejsze rozwiązania to: zdobycie flagi przeciwnika i przetransportowanie jej do swojej bazy lub eliminacja wszystkich zawodników drużyny przeciwnej.

Spędzenie wolnego czasu w sposób bardzo aktywny na polu paintballowym zadowoli z pewnością miłośników akcji i dobrej zabawy. Niezwykle odstresowująca a zarazem pochłaniająca rozrywka dla grupy przyjaciół. Zasady oraz cel gry wyznaczają sami uczestnicy, dzięki czemu gra staję się jeszcze bardziej oryginalna. Znakomite rozwiązanie na prezent lub integrację przy odrobinie zaciętej rywalizacji. Dla większości osób, która spróbowała tej gry nie skończyło się na jednorazowej przygodzie.