Przejdź do treści

Instalacje gazowe Poznań

Na początku maja, ja i mój chłopak postanowiliśmy razem zamieszkać. Tak się złożyło, że moja dobra koleżanka zwalniała fajne, dwupokojowe mieszkanie. Udało nam się pomówić z właścicielem i zaraz po wyprowadzce koleżanki zaczęliśmy się przenosić do naszego pierwszego, wspólnego mieszkania. Właściciel miał jeszcze wymienić sprzęty w kuchni na nowsze.

Profesjonalne podłączenia płyty gazowej

podłączenie kuchenki gazowej poznańWłaściwie bardzo nam się podobało, że dostaniemy nowe sprzęty typu lodówka oraz kuchenka gazowa. Rzadko zdarza się, żeby właściciel sam decydował się, bez nacisków lokatorów na inwestowanie w mieszkanie. Przynajmniej z takim podejściem spotykałam się przez wszystkie lata, kiedy wynajmowałam mieszkania i pokoje na studiach. Lodówka została szybko przywieziona i już tego samego dnia mogłam ziębić i mrozić produkty spożywcze. Kuchenka gazowa została dowieziona tydzień później. Tutaj jednak sprawa potrwała troszkę dłużej ponieważ podłączenie kuchenki gazowej poznań musi wykonać specjalista, a właściciel na co dzień mieszka w innym mieście, więc tą sprawą musieliśmy zająć się sami. Później mieliśmy rozliczyć się z właścicielem. Udało mi się jednak znaleźć fajnego fachowca, który w mniej niż pół godziny podłączył nam sprzęt. Opowiedział przy tym, że w przypadku kuchenek gazowych korzystających z gazu ziemnego bardzo ważny jest profesjonalny wężyk ze atestami. Zwykłe wężyki mogłyby ulec rozpuszczeniu pod wpływem składników jakie gaz ziemny zawiera.

Fachowiec podłączył gazówkę z rurką doprowadzającą gaz i po skończonej pracy dodatkowo sprawdził szczelność połączenia specjalnym urządzeniem. Pokazało ono, że nie ma żadnych wycieków, więc możemy być spokojni o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Na koniec poprosiłam go o podbicie karty gwarancyjnej. Bez takiej pieczątki gwarancja byłaby nieważnym papierem.