Przejdź do treści
Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne dla mamy

Moja mama od jakiegoś czasu miała problemy z uzębieniem. Tak naprawdę to jej zęby chyba nigdy nie były w dobrej kondycji. Bardzo często musiała odwiedzać swojego dentystę we Wrocławiu, który w końcu stwierdził, że lepiej byłoby założyć implanty stomatologiczne po prostu. Jednak coś takiego mógł przeprowadzić chirurg stomatolog, który nie znajduje się w każdej przychodni.

Implanty stomatologiczne – kto wykona?

Implanty stomatologiczneJednak zanim mama mogła zacząć myśleć o implantach musiała przejść leczenie chorób dziąseł, które musiały być całkiem zdrowe przed przeprowadzeniem takiego zabiegu. Wiadomo było także, że takie implanty i leczenie dziąseł nie będzie tanie. Jednak rodzice całe życie byli bardzo oszczędni i mieli pieniądze na tego typu nieprzewidziane wydatki. Mama próbowała znaleźć tylko dobrego specjalistę. Chciała po prostu mieć to wszystko już w końcu za sobą. Bo tak naprawdę od naprawdę długiego czasu próbowała doprowadzić zęby do dobrego stanu. W końcu koleżanka poleciła jej bardzo dobrego specjalistę. W miejscu gdzie przyjmował przyjmował także chirurg dziecięcy, bardzo znany. W miejscu tym przeprowadzano nawet leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci o czym wcześniej ani mama ani ja nie słyszałyśmy. Do tej pory myślałam po prostu, że takie zabiegi wykonuje się głównie w szpitalach. A jednak w prywatnych ośrodkach także można zrobić taki zabieg. I uważam, że dla dziecka to nawet lepiej, bo tu jest na pewno bardziej kameralnie i przyjemnie niż w szpitalu. Mama po wizycie u specjalisty była naprawdę bardzo zadowolona.

Wiedziała w końcu jak będzie wyglądało leczenie dziąseł i ile będzie trwało. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to już za parę miesięcy będzie mogła mieć założone nowe implanty stomatologiczne. Z czego cieszyła się bardzo bo za rok wesele mojego brata i chciała mieć już wtedy ładne zęby.

Więcej o implantach stomatologicznych można znaleźć na:  http://sky-med.com.pl