Przejdź do treści

Ile zapłacimy za apartament w Szklarskiej Porębie?

  • przez

Kilka dni temu w szkołach w niektórych regionach zaczęły się ferie zimowe. W większości województw ferie jednak dopiero się zaczną. Jeśli ktoś jeszcze nie zarezerwował rodzinnego pobytu w górach to powinien czym prędzej się tym zająć, bo miejsc noclegowych jest coraz mniej. Na obecne czasy najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu.

W Szklarskiej Porębie znajdziemy jeszcze wolny apartament

szklarska poręba - najlepsze apartamenty do wynajęciaNie ma co ukrywać, że miejsca noclegowe w górskich pensjonatach są już praktycznie zarezerwowane i dotyczy się to każdego regionu kraju. Podobnie jest z miejscami na prywatnych kwaterach, które są przecież najtańszą opcją noclegową. Na dzisiejsze czasy pandemii najlepszą opcją dla rodzin jest wynajęcie sobie apartamentu. I tutaj bardzo ciekawą ofertę ma na pewno Szklarska Poręba – najlepsze apartamenty do wynajęcia cały czas są dostępne i bez trudu można je wynająć w preferowanym terminie. Jeśli chodzi o ceny to za najlepsze apartamenty trzeba zapłacić około półtora tysiąca złotych za dobę. Mówimy jednak o ponad stu metrowym mieszkaniu z kilkoma pokojami i osobnymi łazienkami. W takim lokum przenocować może nawet do dziesięciu osób – jest to idealne rozwiązanie dla kilku rodzin z dziećmi – oczywiście w ramach jednej dużej grupy. Mniejsze apartamenty dla czterech osób wynajmiemy już od pięciuset złotych, więc to z kolei dobry pomysł na nocleg dla rodziców z dziećmi.

Chociaż ferie już się zaczęły to ciągle jeszcze można znaleźć noclegi w najpopularniejszych zimowych kurortach. Między innymi w Szklarskiej Porębie, która jest najczęściej odwiedzaną miejscowością w całych Karkonoszach. Ferie zimowe to czas odpoczynku głównie dla uczniów, ale przecież najlepszy wypoczynek zimą to taki, na który można wyjechać w pokryte białym puchem góry.