Przejdź do treści

Ile kosztuje Certina Podium?

  • przez

Szwajcarskie zegarki cieszą się popularnością na całym świecie. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie szwajcarskie koncerny i firmy, stały się symbolem precyzji i gwarancji niezawodności. Nie inaczej jest w przypadku marki Certina, która ma swoich zwolenników pod każdą szerokością geograficzną. 

Męskie zegarki Certina 

certina podiumNic tak nie dodaje szyku mężczyźnie, jak perfekcyjnie dobrany zegarek. Jako, ze mężczyźni nie noszą raczej bransoletek, ani innych ozdób, wkładanych na nadgarstek, zegarek pełni u nich funkcję biżuterii. Zegarki Certina z serii podium to klasyczne, męskie zegarki, z kopertą wykonaną ze stali szlachetnej. Jego powłokę stanowi różowe złoto, co w dużej mierze odróżnia go od konkurencji. Certina Podium to również mechanizm kwarcowy, zapewniający precyzyjne i bezawaryjne działanie. Podium jest wyposażony we wskaźnik zużycia baterii, dzięki czemu bezbłędnie wiemy, kiedy należy ją wymienić. Do wyboru mamy dwa kolory tarczy – srebrny lub stalowy. Certina Podium jest standardowo wyposażony w elegancki, skórzany pasek. Producent udziela dwudziestocztero miesięcznej gwarancji na ten produkt. Co ważne, zegarki z serii Podium są wodoszczelne, wytrzymają zanurzenie nawet do stu metrów. Certina Podium to także niewielki wydatek, ich koszt to od tysiąca stu, do tysiąca trzystu złotych, co przy ofertach konkurencji stanowi cenę bardzo niską. Zegarki Certina możemy zakupić w firmowych sklepach internetowych, ewentualnie w salonach stacjonarnych, zlokalizowanych w każdym, większym mieście. 

Certina to szwajcarska firma, która cieszy się popularnością i zaufaniem klientów z całego świata. Podium to jej flagowa kolekcja o charakterze sportowej elegancji. Jest dedykowana mężczyznom kreatywnym, przebojowym i nie uznającym kompromisów.