Przejdź do treści

Idziemy do klubu grać w darta elektronicznego

Jakiś czas temu został otwarty u nas na osiedlu nowy bar, gdzie dostępnych jest wiele atrakcji. Można się napić regionalnego piwa i zagrać w różne gry. Postanowiłyśmy z dziewczynami odwiedzić to miejsce, ponieważ miałyśmy ochotę się trochę rozerwać.

W darcie elektronicznym byłam najlepsza

dart elektronicznyOd Asi dowiedziałyśmy się, że w tym lokalu jest dart elektroniczny i wszystkie się ucieszyłyśmy, bo uwielbiamy grać w tę grę. Asi brat był tam w piątek z kumplami i powiedział, że bawili się świetnie. W sobotę około osiemnastej spotkałyśmy się przed klubem. Żadna z dziewcząt się nie spóźniła i mogłyśmy o czasie wejść do lokalu. W środku było dużo miejsca i udało nam się zająć stolik przy ścianie, gdzie był dart elektroniczny. Lepiej trafić nie mogłyśmy. Będzie nam wygodniej rozgrywać grę. Kiedy chłopacy, który aktualnie grali skończyli to od razu zabrałyśmy się do rywalizacji. Napiłyśmy się piwa i zaczęłyśmy grać. Ja w życiu to tylko raz grałam w darta i swoje szanse na wygraną oceniam jako nikłe, ale wszystko potoczyło się dość niespodziewanie. Przy pierwszej rundzie osiągnęłam najlepszy wynik i wszystkie dziewczyny były pod wrażeniem. Ja sama się zaskoczyłam, bo sądziłam, że ten dart elektroniczny jest o wiele trudniejszy. Mam jednak dobre oko i sprawnego cela, co pozwoliło mi na wygraną. Jeżeli uda mi się wygrać wszystkie rozgrywki to wygram nagrodę. Dziewczyny przez miesiąc czasu będą mi stawiały piwo w klubie. Perspektywa wygranej bardzo mi się podobało. Ostatecznie okazało się, że wygrałam.

Bardzo często zaglądamy teraz do tego klubu, ponieważ panuje tam na prawdę świetna atmosfera i jest mnóstwo rozrywki. Gramy nawet w bilard i już się nauczyłam tej gry. Teraz weekendy są bardzo interesujące i nie mogę się doczekać każdej soboty.