Przejdź do treści

Hokery jako idealny sposób na dekorację

Modne hokery coraz częściej występują w każdym dobrze urzadzonym domu. Warto jednak zadbać o to, żeby tego typu dodatki dobrze współgrały z resztą kompozycji.

Zastosowanie hokerów

modne hokeryCoraz więcej polskich domów odchodzi od maksymalizmu i przesadnej funkcjonalności. W erze, gdzie króluje minimalizm i funkcjonalizm warto sprawdzić, jakich dodatków użyć, aby polepszyć wizerunek naszego mieszkania. Modne hokery stanowią bardzo dobre i jednocześnie ekonomiczne rozwiązanie, które pomoże nam odnowić i odświeżyć wizerunek własnego M. Ceny hokerów oscylują od 200 do nawet kilku tysięcy złotych. Nam wystarczy na początek nawet taki z dolnej półki cenowej. Nie znaczy to jednak, że wykonany jest gorzej od droższych odpowiedników. Modne hokery można umieścić w jadalni, przy wyspie w kuchni, jak i nawet w salonie. Wszelkie krzesła barowe i hokery najlepiej jednak będą prezentować się w kuchni, tworząc barowy i towarzyski klimat, pozwalający jednocześnie pomieścić więcej gości – ze względu na swoje stosunkowo małe wymiary. Do wyboru mamy modne hokery obrotowe z ekoskóry, drewniane, czy wykonane ze specjalnego tworzywa. Każda opcja jest bardzo wygodna, a wybór wersji kolorystycznej stanowić będzie wisienkę na torcie – tutaj należy skupić się na całości wystroju i odpowiednio dodać kolor dodatkowy. Krzesło typu hoker stanowić będzie idealny dodatek, który zachwyci wszystkich twoich znajomych podczas imprezy towarzyskiej zorganizowanej w mieszkaniu.

Loftowy i jednocześnie skandynawski charakter zachwyci wszystkich konserów dobrze dobranych dodatków wysokiej jakości. Przed zakupem warto określić zakres cenowy i kolor, który będzie pasował do naszych czterech ścian. Warto jest również kupić modne hokery w parach, niż kupować pojedyncze sztuki.