Przejdź do treści

Florety wykorzystane do dekoracji domu

Moja córka w tym roku miała komunię. W sumie dzieci wszystkich znajomych miały przyjęcia organizowane w jakiś restauracjach. Ja jednak doszłam do wniosku, że w związku z tym, że mam duży dom mogę przecież takie przyjęcie zrobić w nim. 

Zakup floretów potrzebnych do wiązanek

floretyNawet jeśli bym zaprosiła naprawdę sporo gości to przecież wszyscy się zmieszczą. W ten sposób zaoszczędzę jednak trochę pieniędzy. A do tego ja lubię gotować i dlatego dla mnie nie jest to nic strasznego. Wiedziałam jednak, że będę musiała w jakiś specjalny sposób przystroić dom a także stoły. Chciałam żeby wszystko wyglądało jak najbardziej uroczyście. Stwierdziłam, że najlepiej jeśli dom będą zdobił bukiety ze świeżych kwiatów. Poszłam do kwiaciarni i pani powiedział mi że najlepiej będzie jeśli kupię florety i samodzielnie zrobię takie dekoracje. Zawsze będzie to jednak lepiej wyglądało. Ja nie wiedziałam czy dam radę. Jednak pani w kwiaciarni powiedziała mi żebym układała kwiaty tak jak mi się to podoba. A ona pomoże mi w ich doborze. Kupiłam więc kilka małych floretów. jednak do dekoracji stołów i domu nie potrzebuję czegoś dużego. Florety kupiłam przez internet tam było po prostu najtaniej i rzeczy te były w bardzo dobrej cenie. Pani w kwiaciarni powiedziała mi jakie kwiaty będą się pięknie prezentowały i jeszcze trochę powinny postać. Zresztą we florecie mokrym nic nie powinno się im stać. Wybrałam sporo naprawdę ładnych kwiatów w jasnych kolorach.

W domu powkładałam je we florety. Nie sądziłam, że jest to takie proste. Moim zdaniem te moje kompozycje kwiatowe prezentowały się pięknie. Zresztą gdy przyszli gości byli pewni, że kupiłam te bukiety już gotowe. Byli zdziwieni, że zrobiłam to wszystko sama. Także muszę przyznać, że byłam z siebie dumna.