Przejdź do treści
tkaniny pcv

Firma produkcyjna szuka pracownika

Nazywam się Gustaw i jestem przedsiębiorcą. Prowadzę własną firmę produkcyjną, która doskonale prosperuje. Współpracuję z wieloma klientami krajowymi oraz zagranicznymi.

Praca przy produkcji tkanin pcv

tkaniny pcvWszystkie moje tkaniny poliestrowe sprzedają się w ogromnych ilościach. W produkcji posiadam także tkaniny nylonowe oraz bogatą ofertę na tkaniny pcv. Od samego początku prowadzenia działalności produkowane są także taśmy suwakowe. Zaopatruje się u mnie hurtownia tkanin, która jest jedną z największych w kraju i nasza współpraca układa się pomyślnie. Ostatnio otrzymuję dużo zamówień na tkaniny poliestrowe oraz znacznie zwiększyły się zamówienia na tkaniny nylonowe a także na nasze trwałe tkaniny pcv. Uznałem, że konieczne będzie zatrudnienie dodatkowego pracownika, który będzie produkował taśmy suwakowe, by reszta załogi mogła skupić się głównie na tkaninach. Następnego dnia z samego rana umieściłem ogłoszenie w sprawie pracy i pozostało mi czekać aż napłyną zgłoszenia od zainteresowanych pracą u mnie. W ciągu tygodnia otrzymałem kilkadziesiąt zgłoszeń i miałem w czym wybierać. Zgłosił się chłopak, którego swego czasu zatrudniała hurtownia tkanin, z którą współpracuję i bardzo mnie zainteresowała jego osoba. Wiedziałem, że na pewno zna dobrze tkaniny pcv, ponieważ pochodzą one z mojego przedsiębiorstwa. Jeżeli chodzi o tkaniny poliestrowe oraz oczywiście tkaniny nylonowe to jestem przekonany, że ten chłopak świetnie by sobie poradził. Zatrudniam człowieka, który będzie produkował taśmy suwakowe, dlatego chcę mieć pewność, że sobie poradzi.

Zaprosiłem go na rozmowę, którą przeprowadziłem z nim osobiście. Chłopak był bardzo bystry i wiedziałem, że jest to osoba, której szukałem. Na pewno świetnie sobie poradzi na stanowisku produkcyjnym i będę z niego zadowolony.