Przejdź do treści
malowanie dachów

Firma malarska

  • przez

Od ponad czterech lat prowadzę wraz z moim dobrym przyjacielem własną firmę malarską. Firma, którą prowadzimy zajmuje się zarówno malowaniem różnych powierzchni i pomieszczeń, jak i również zajmujemy się renowacją pomieszczeń Ta nasza firma funkcjonuje w bardzo dużym mieście, którym to jest przepiękny Kraków.

Założyłem z przyjacielem usługi malarskie

malowanie dachówWraz z tym moim wspomnianym przyjacielem zdecydowaliśmy się na założenie takiej właśnie firmy, ponieważ oboje jesteśmy z zawodu malarzami i chcieliśmy założyć taką firmę, w której możemy sami pracować i wykonywać własny zawód. Zawód, jakim jest malarz nie jest zawodem łatwym, jednakże w obecnych czasach bardzo dużo jest zleceń dotyczących malowania, dlatego też można całkiem dobrze na tym zarobić. W tej naszej firmie wszystkie zlecenia wykonujemy sami, natomiast wszelką robotą papierkową, która związana jest z prowadzeniem właśnie firmy wykonują tylko i wyłącznie nasze żony, dlatego też nie ma najmniejszej potrzeby, żeby zatrudniać jakieś osoby trzecie. Zleceń w ostatnim czasie mamy naprawdę bardzo dużo i bardzo, ale to bardzo nas to cieszy. W ostatnim czasie sporo zleceń jest na malowanie dachów. Jakiś czas temu stało się bardzo, ale to bardzo modne przemalowywanie swoich dachów. Ja staram się za modą podążać, dlatego też zdecydowałem się na to, żeby u siebie w domu zrobić malowanie dachówki i przemalowałem ją na fajny, ciekawy kolor, dzięki czemu trochę ją odnowiłem. Jest to fajna opcja, ponieważ można dach odnowić za naprawdę nieduże pieniądze, bez konieczności jego wymiany. Sporo w ostatnim czasie mamy zleceń, żeby zrobić malowanie hal.

Jest to związane z tym, że w Krakowie powstało wiele nowych firm, które pobudowały różnego rodzaju hale, które później my malujemy. Prowadzenie swojej własnej firmy to fajna sprawa, jednakże czasami możecie mi wierzyć, że bywa trudno.

Czytaj więcej na: http://malowaniedachu.com