Przejdź do treści

Elektroniczny pomiar czasu – precyzyjny?

Kiedy precyzja ma największe znaczenie? Z całą pewnością wtedy, kiedy w grę wchodzi życie ludzkie, czyli podczas operacji chirurgicznych i innych ważnych zabiegów. Każdy najmniejszy błąd wtedy, może okazać się bardzo negatywny w skutkach. Każde działanie lekarza podczas operowania musi być tak dokładne jak elektroniczny pomiar czasu.

Elektroniczny pomiar czasu coraz bardziej popularny

elektroniczny pomiar czasuNie ma mowy o pomyłkach i ociąganiu się. Bezsprzecznie precyzja ma największe znaczenie w medycynie, ponieważ od niej zależy jakość i zdrowie ludzi. Nie oznacza to , że precyzja nie ma znaczenia w innych dziedzinach naszego życia zawodowego oraz prywatnego. Oczywiście, że ma! Nie wyobrażam sobie profesjonalnego makijażu, który jest niedokładny i rozmazany. Tak samo nie wyobrażam się, że doskonały elektroniczny pomiar czasu na zawodach mógłby być niedokładny. Byłby to absurd. Można tak wymieniać w nieskończoność wszystkie działania, w których precyzja jest istotna. Ja chciałam się dzisiaj skupić tylko na tych sytuacjach, w których ma najważniejsze i decydujące znaczenie. Tak jak napisałam, leczenie ludzi jest u mnie na samym szczycie tej listy. Na drugim miejscu znajda się pomiary czasu. Następnie uplasowałabym działania architekta i projektanta, na rękach którego spoczywa ogromna odpowiedzialność. To od niego zależy jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości, i czy spełni wymagania jakie są mu stawiane. Każda kreska narysowana przez projektanta architekta musi mieć poparcie w liczbach. Wszystko musi się zgadzać i odpowiadać narzucanych odgórnie normom.

Podobnie jak pomiar czasu, precyzja ma tutaj pierwszorzędne znaczenie. W naszym życiu osobistym również warto postarać się o to, żeby zagościła precyzja. Może ona nam się przydać podczas urządzania mieszkania albo przy planowaniu domowego budżetu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Źródło:

http://www.czasnachip.pl