Przejdź do treści
eko torby

Eko torby w internecie

Nazywam się Aleksander i jestem webmasterem. Pracuję dla przedsiębiorstwa, które bardzo dobrze prosperuje, mimo iż jest na rynku od niedawna. Otrzymujemy mnóstwo zleceń i doskonale sobie ze wszystkimi radzimy.

Projekt strony sklepu z eko torbami

eko torbyJestem jednym z najlepszych webmasterów i liczę że już niebawem dostanę awans na kierownika działu. Niedawno do naszej firmy zgłosił się producent toreb reklamowych, który właśnie wszedł na rynek. Wykonuje on wysokiej jakości torby ekologiczne z nadrukiem i zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników. Przyszedł do nas, ażebyśmy zaprojektowali dla niego stronę internetową. Szef to zlecenie chciał przydzielić Sławomirze, jednak ona miała inne zlecenie, które musiała do jutra rana wykonać. Zgłosiłem się na ochotnika i przyjąłem projektowanie strony internetowej dla tego klienta. Od producenta otrzymałem wzory na wszystkie torby ekologiczne jakie produkuje, więc od razu mogłem zabrać się do pracy. Na początek wprowadziłem wszystkie bawełniane torby z nadrukiem i podzieliłem je według rozmiarów a później według kolorów. Wszystkie torby bawełniane wykonywane są tą samą, niezawodną technologią. W osobnych zakładach umieściłem modne eko torby na zakupy. Są to bardzo duże torby ekologiczne, które doskonale nadają się na wszelkie zakupy. Takie rozwiązanie jak torby bawełniane jest doskonałe, ponieważ dzięki ich zastosowaniu mamy znaczny wpływ na poprawę środowiska, które jest i tak mocno zanieczyszczone.

Wszystkie osoby, które posiadają w domu torby bawełniane mają świadomość, że dokonały bardzo dobrego wyboru. Ja sam mam w domu eko torby i tylko takich używam. Kiedy skończyłem projektowanie strony dla tego producenta toreb reklamowych to przesłałem swój projekt szefowi. Jak zwykle był zadowolony z efektów mojej ciężkiej pracy.