Przejdź do treści

Efektywna budowa dzięki maszynom CASE

Marka CASE króluje na rynku producentów maszyn i akcesoriów budowlanych. Ich produkty wykorzystywane są na wielu placach budowy, w najróżniejszych krajach świata. Ich długoletnie doświadczenie oraz solidne i trwałe konstrukcje zapewniają im coraz większe grono klientów, którzy tylko od nich pozyskują potrzebne maszyny.

Równiarka od wiodącej marki

równiarka CASEMaszyny budowlane tworzone są od wielu lat. W ciągu tego czasu kilka firm gwałtownie ruszyło naprzód, łącząc swoje produkty z nowoczesnymi technologiami i jak największą liczbą udogodnień dla klientów. Jedną z nich jest marka CASE, która słynie z produkcji i rozpowszechniania na całym świecie swoich maszyn – koparek, ładowarek, równiarek czy spycharek. Tworzone są one z największą precyzją i wyłącznie z najlepszych materiałów. Równiarka CASE spełnia wszystkie wymagane wymogi, dzięki zastosowaniu systemu obróbki spalin, który bazuje na selektywnej redukcji katalitycznej. Posiada opatentowaną technologię, która gwarantuje wysoką wydajność pracy i bezpieczeństwo. Żadna inna marka nie jest w stanie zagwarantować spełniania takich funkcji jak: brak konieczności regeneracji filtra cząstek stałych, brak okresowej wymiany filtra, przejrzysty układ silnika czy brak dwustopniowej obróbki następczej. Silnik równiarki jest tak zaprojektowany, że jest idealnym wzmocnieniem dla maszyn, które potrzebują szybkiej reakcji momentu obrotowego do utrzymania wysokiego poziomu produkcyjności. Całość stworzona została tak, aby usprawnić i polepszyć jakość działań konserwacyjnych, które teraz są znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Odpowiednia równiarka to niezbędne urządzenie na każdym placu budowlanym. Te najbardziej nowoczesne są solidne i zapewniają bezpieczną pracę w różnych miejscach, we wszelkich warunkach atmosferycznych. Prawidłowo działająca budowa, która chce wykonać jak najbardziej solidną konstrukcję powinna wyposażyć się w taki sprzęt od zaufanej marki.