Przejdź do treści

Dzień dziecka w agencji PR

Praca w jednej z największej agencji public relations wymaga wielu poświęceń ale również ciągłych innowacyjnych, nowatorskich pomysłów. Dzięki nim nasi klienci są zadowoleni i nie tylko współpracują z nami bardzo długo, ale również polecają swoim znajomym. Niejednokrotnie poświęcamy na to wolny czas.

Pokazać dzieciom dlaczego PR jest ważny 

Agencja PR WarszawaDlatego też w naszej firmie ostatnio powstał pomysł, aby każdy z pracowników mógł przyprowadzić do biura swoje dzieci, żonę czy męża aby rodzina wiedziała czym się zajmujemy i dlaczego tak naprawdę często wracamy bardzo zmęczeni. Nasza Agencja PR Warszawa działa nie tylko na terenie stolicy, ale również całego kraju dlatego też niejednokrotnie delegacje są konieczne. Kiedy pociechy naszych pracowników zobaczą w jaki sposób pracują ich rodzice być może się zainspirują i sami będą chcieli podążać w podobnym kierunku. Czasami zdarza się, że to właśnie dzieci podsuwają jakiś ciekawy, kreatywny pomysł na reklamę czy ratowanie wizerunku. Być może będą one dla nas jeszcze większym wsparciem. Na początku wspólnego, rodzinnego dnia w naszej agencji public relations każdy kto się zjawił dowiedział się czym jest w ogóle public relations i dlaczego jest ważny zarówno dla ogromnych firm jak i mniejszych przedsiębiorców. Później odbył się konkurs wiedzy dla dzieci, gdzie do wygrania były wyjazdy do wesołego miasteczka, jak również dzieciaki mogły wymyślić strategię reklamy firmy oferującej zabawki drewniane. To jeden z naszych kluczowych klientów, nowe pomysły są przydatne.

Pracownicy również pozytywnie wypowiadali się na temat tego dnia. Teraz nie tylko dzieci są zafascynowane, ale również partnerzy zdecydowanie bardziej są zadowoleni, bo partnerzy rozumieją specyfikę pracy i branży. Młodzi są przyszłością Public relations.