Przejdź do treści
drzwi wejściowe

Drzwi porta a moje drzwi wejściowe

Moi rodzice dość często remontują swoje mieszkanie. Wszystko za sprawą mojej mamy, która po prostu lubi zmiany. Mama jest osobą, która podąża za modą i trendami. Jeśli tylko zobaczy, że jest coś teraz akurat modne stara się za wszelką cenę to mieć.

Drzwi wejściowe i ich wymiana

drzwi wejściowe Oczywiście nie chodzi tu tylko o remont mieszkania ale także o inne sfery życia. Mama bardzo lubi się modnie ubierać. Myślę, że jest bardziej na czasie jeśli chodzi o różne trendy w modzie niż ja. Mama zawsze taka była. Tata chyba się z biegiem lat do tego przyzwyczaił. Ostatnio w mieszkaniu wymieniali tanie drzwi wejściowe na śląsku chociaż ostatnie nie miały jeszcze dwóch lat. Jednak na śląsku powstała nowa hurtownia drzwi i tam mama była z koleżanka by jej pomóc w wyborze drzwi. Oczywiście przy tej okazji tak bardzo spodobały się mamie drzwi, że postanowiła je kupić. Były to drzwi porta, które od razu przypadły mamie do gustu. Mama nie spytała się nawet taty o zdanie. Po prostu gdy jej się spodobały od razu je zamówiła. Wzięła też montaż drzwi bo nie była pewna czy tata da radę sam zamontować drzwi. Tata by sobie oczywiście poradził. Jednak jeśli go nie spytała to nie wiedziała. Mamy koleżanka wzięła za to drzwi dre, które także prezentowały się ładnie. Jednak dla mamy były po prostu za skromne. Już następnego dnia po zakupie drzwi zostały przywiezione i zaczął się ich montaż. Tata dopiero wtedy został poinformowany o tym, że mama dokonała takiego zakupu. Wcześniej zapomniała go o tym zawiadomić. No ona taka po prostu jest i nikt ani nic już chyba jej nie zmieni.

Tata na pewno nie nudzi się z mamą bo codziennie dostarcza mu dużo rozrywki. Jednak muszę przyznać, że te drzwi są naprawdę ładne. Zastanawiam się nad tym czy nie pojechać także do tej hurtowni i czy nie zamówić podobnych drzwi wejściowych.