Przejdź do treści

Domki mobilne całoroczne wykonane z drewna

W obecnych czasach coraz więcej osób planujących zakup własnej nieruchomości decyduje się na całoroczne mini domy, które często nie wymagają nawet pozwolenia na budowę (zachowując odpowiedni metraż). Można więc obiekt postawić na dowolnym terenie – własnym lub też dzierżawionym. To doskonałe rozwiązanie, by w krótkim czasie zyskać własne lokum bez zbędnych formalności.

Producent wykonujący mobilne domki całoroczne

drewniane domki mobilne całoroczne od producentaTego typu domy można znaleźć u przeróżnych fachowców, którzy mogą zaprojektować lokal zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłego właściciela. Można też postawić od razu na drewniane domki mobilne całoroczne od producenta, które będą w pełni wyposażone. Najczęściej klienci mają do wyboru kilka podstawowych opcji jeśli chodzi o metraż, układ pomieszczeń i styl zaaranżowanego wnętrza. Dodatkowo, można często domówić taras czy schodki prowadzące do drzwi własnego domu. Warto pamiętać, że tego typu dodatki (szczególnie schody) mogą okazać się niezbędne, a jest to dodatkowy koszt. Oczywiście niektórzy chcą zaoszczędzić i samodzielnie wykonują różnego rodzaju podesty i drabinki, ale nie zawsze takie rozwiązania sprawdzają się w późniejszym codziennym użytkowaniu domku. Koszt takiego domku zależy głównie od metrażu oraz wspomnianych opcji dodatkowych. Cena jest jednak bardzo atrakcyjna i niższa niż koszt budowy tradycyjnego domu czy zakupu mieszkania w dużym mieście.

Wiele osób stawia na takie rozwiązanie właśnie ze względu na mobilność. Nie trzeba więc wcale posiadać własnej działki, ale można pomieszkiwać u rodziny czy znajomych, dzierżawiąc kawałek ziemi. To doskonała opcja dla osób, które lubią zmieniać miejsce zamieszkania i często podróżują. Wystarczy odpowiedni samochód, aby wszędzie móc jeździć z własnym domem.