Przejdź do treści

Dobra koperta firmowa z nadrukowanym logo

  • przez

Dbanie o wizerunek firmy wiąże się z zadbaniem o jak najlepsze materiały, które udostępniamy naszym klientom. Wysyłając listy również udostępniamy klientowi coś od nas – treść listu oraz kopertę. Na tym drugim warto się skupić, aby wiedzieć jak zaprojektować taką, która będzie estetyczna i czytelna. Musi ona zawierać także dane teleadresowe firmy, aby adresowanie było szybsze.

Jak zaprojektować nadruk na kopercie z logo?

najlepsze koperty firmowe z nadrukiemProjekt dobrego nadruku jest bardzo ważny, ponieważ zazwyczaj zależy nam na kliencie, do którego wysyłamy korespondencję. Najlepsze koperty firmowe z nadrukiem są czytelne, estetyczne i zawierają wszystkie informacje na temat firmy. Można to zaprojektować w naprawdę przemyślany sposób, zawierając to wszystko i zachowując harmonię. Na rogu koperty możesz umieścić swoje dane teleadresowe. Jest to praktyczne, ponieważ adresowanie listu będzie szybsze. Dodatkowo dochodzi zaleta, jaką jest to, że klient ma dostęp do naszego adresu oraz numeru telefonu. W kwestii logo można różnie postąpić. Są przedsiębiorstwa, które chcą mieć logo na środku koperty. Zauważyłem jednak, że o wiele częściej wykonuje się je tuż pod danyi teleadresowymi. Wtedy widzimy, że koperta jest uporządkowana. Jeden róg zajęty jest treścią, natomiast reszta jest pusta. Kolor koperty powinien być gustowny. Najlepiej wybierać jasne barwy. Bardzo uniwersalna jest zwykła, biała koperta. Od wielu lat w modzie są kremowe kolory, które jednocześnie wyglądają ciekawie oraz estetycznie.

Tego typu rzeczy to ważna kwestia podczas kontaktów z klientami. Rzeczy, które trafiają do ich rąk z naszej firmy muszą prezentować się jak najlepiej. Wtedy dobre wrażenie wyrobi sobie nawet taki klient, który jeszcze nie miał osobistego kontaktu z nasza działalnością. Na tym nam zależy, ponieważ stały kontakt z nim będzie dużo łatwiejszy.