Przejdź do treści

Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci na przyjęcie

Wynajem dmuchańców jest popularnym i niedrogim sposobem na zapewnienie maluchom atrakcji na przyjęciu urodzinowym. Jeśli mamy odpowiednio dużo miejsca w ogrodzie, bądź na tarasie, możemy kupić własną, dmuchaną zjeżdżalnię, połączoną z basenikiem na plastikowe kulki. To świetna zabawka zapewniająca dzieciom zdrowy ruch na świeżym powietrzu w okresie letnim i wiosennym.

Ogrodowe zjeżdżalnie dziecięce do kupienia lub wypożyczenia

dmuchana zjeżdżalnia dla dzieciPompowana ślizgawka nadaje się zasadniczo do użytku zewnętrznego. Nieliczne są na tyle małe i bezpieczne, by użytkować je w domu, przy gorszej pogodzie. Zasady bezpieczeństwa, które podkreśla producent, nakazują, by dzieci korzystały z zabawki w asyście starszych. Dmuchańce są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Pomagają odreagować i rozładować energię naszym pociechom. Najprostsza dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci kosztuje już około 100-200 złotych. Droższe zamki albo domki z basenem, zjeżdżalnią lub kulkami, kosztują odpowiednio więcej. Możemy trafić na posezonowe promocje, po zakończeniu okresu wakacyjnego. Jeśli zjeżdżalnia jest niewielka i stabilna, można z niej korzystać także w domu. Kolorowe, dmuchane ślizgawki umilą najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzą się jako atrakcja na przyjęcie urodzinowe, spotkanie rodzinne i podczas festynów. Posiadanie własnej ślizgawki to dobry pomysł, by zająć czymś dzieci, które z reguły szybko się nudzą i potrzebują wciąż nowych wrażeń.

Dziecięce zabawy w domowym ogrodzie mogą być jeszcze bardziej przyjemne, jeśli kupimy ogrodową, pompowaną zjeżdżalnię. Zapewni najmłodszym świetną zabawę, codzienną radość i intensywny ruch. Taka zabawka w znacznym stopniu odciąża rodziców od ciągłych spacerów i wizyt na placach zabaw. Koszty ślizgawek zależą od modelu.