Przejdź do treści

Czym jest szlifierka mimośrodowa ?

Powszechnie wiadomo, że szlifierka szlifierce nie równa. Każde urządzenie ma odmienne parametry pracy, więc jedno lepiej spełnia nasze wymagania, a drugie gorzej. Warto zatem przed dokonaniem zakupu takiego urządzenia sprecyzować cel jego zakupu. Bowiem cena nie zawsze będzie wyznacznikiem przydatności takiego urządzenia do naszego użytku.

Co szlifuje się szlifierką mimośrodową ?

szlifierka mimośrodowa festool ets 150 3 eq plusNa rynku można znaleźć wiele szlifierek mimośrodowych. Warto w ogóle wyjaśnić do czego służą te urządzenia. Mianowicie szlifuje się nimi płaszczyzny, takie jak ściany i powierzchnie, których nie można przemieścić, to szlifierka musi się do nich zbliżyć. Takie wymagania spełnia szlifierka mimośrodowa festool ets 150 3 eq plus. Jest to świetne urządzenie, jedno z najlepszych w swojej klasie. Ponadto ma świetny stosunek jakości do ceny. Warto ją kupić i cieszyć się z przyjemności jaką daje jej użytkowanie. Jest ona bardzo bezpieczna dla operatora dzięki temu, że posiada dwa przyciski, więc aby ją włączyć, oba muszą być wciśnięte, co wyklucza możliwość podłożenia przypadkowo ręki pod pracującą tarczę szlifierki. Do jej pracy wymagany jest arkusz papieru ściernego. Bowiem to on odpowiada za jakość oszlifowanych powierzchni. Bez niego jej praca nie ma sensu. Warto zatem kupić dość dobrej jakości papier ścierny, by nie tracić nerwów na kiepskie materiały robocze. W sklepie sprzedawca z pewnością poleci nam dedykowany do tego urządzenia papier ścierny.

Urządzenie jakim jest szlifierka mimośrodowa festool ets 150 3 eq plus to świetny wynalazek. Posiada on wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Doskonale się one sprawdzają podczas pracy. Ergonomia uchwytu dopracowana jest niemalże do perfekcji. Po kilkugodzinnym używaniu szlifierki nie odczuwa się żadnych bólów dłoni.